Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hivjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

A párommal amióta együtt élünk,ritkán szeretkezünk,ha szeretkezünk akkor az is szinte semmi.

Minden rendben van csak ez az ami nem müködik,tehat nem veszekszünk ,mindent meg tudunk beszélni ,hülyéskedünk ugy,mint a kapcsolatunk elején,de amikor arra kerül a sor,hogy szex legyen neki ninsc kedve ,nem is ölel át ,ne,hogy véletlen szexelni keljen ,én csináklhatok akármit ,ha viszont meg történik akkor nekem sem valami jó ,szeretnék ezen változtatni.Meg csalni nem hiszem,hogy meg csal ,mert munka után egész nap együtt vagyunk.


2016. nov. 17. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje lenne lefogyni.
2016. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akinek ennyire nulla a szexualis kulturaja, annak mire szeretned felhivni a figyelmet?
2016. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
őőő testileg rendben vagy?férfiak inkább vizuális tipusúak.
2016. nov. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!