Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell szenvedtetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szenvedtetni egy pasit? Az a helyzet ugyanis, hogy mindig nekem kell kezdeményezni a szexben, ha veszekszünk, h kibéküljünk,

Figyelt kérdés
mindig én szenvedek, ha hanyagol én meg mindig ott vagyok neki parlagon.és ezért ha kellek elővesz, ha nem, akkor félrerak. így nemhiszem, h ő olyan hú de szerelmes, ha nem kell értem kaparnia, vagy ilyesmi
2010. ápr. 29. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítasz vele és keresel egy olyan pasit aki esetleg picit szeret is? :)
2010. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ezentúl fordítsd meg a dolgokat. hagyd, hogy ő keressen, ő engeszteljen ki, ő menjen oda. tudom, hogy nehéz, de a pasiknál ezt muszáj megcsinálni, hogy érezzék, nem ők a világ közepe. ha megteszi és kibékültök, akkor tegyél mindent izgalmassá, hogy te is izgi legyél neki. pl ne sexelj vele, csak húzd fel és hagyd egy kicsit. egy pár órát. izgasd fel, és csak később sexeljetek. öltözz olyankor szexin, beszélgess pasikkal. akkor érdekesebb leszel neki, ezt tuti!!!! ne felejtsd el, hogy a pasik nagyon szeretik, ha egy nőért harcolni kell, ha egy nő magabiztos, határozott. próbáld meg te is. tudom, hogy nehéz, de hidd el, jobb lesz a kapcsolatotok.
2010. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Szenvedtetni egy pasit?! Atyagatya.. Te vagy a hülye,mert hagytad magad eddig kihasználni. Jobban jársz,ha kilépsz ebből a kapcsolatból,ha lehet egyáltalán annak nevezni..
2010. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor legalább ennél a srácnál tanulom, hogy kell démonnak lenni, hogy a következő pasi imádjon
2010. ápr. 29. 14:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy nem tanulsz így semmit. Pont az ellenkezőjét csinálod. Biztos fiatal vagy még. Ne te menj a srác után, és ha ő nem közeledik, akkor hagyd az egészet.
2010. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

pl most mérges rám

tegnap azt mondta, ne írjak, ne hívjam

ő még este leszidott egyszer. nem reagáltam.

eltelt egy nap.

mások azt javasolják, írjak annyit legalább, hogy hiányzik

de akkor megint ott vagyok, hogy én kezdeményezek

én már nem értek semmit

2010. ápr. 29. 14:55
 7/15 A kérdező kommentje:

ok nem csinálok semmit

csak nehogy pofára essek, ha büszkeségből ő már csak azért se fog írni

2010. ápr. 29. 14:57
 8/15 vezerdinka ***** válasza:
azt hiszem, az nem kapcsolat, ahol eljutottatok odáig, hogy csak taktikázással tudtok valamit elérni a másiknál.
2010. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ő mint férfi az isten elvárja, hogy én fussak

amit én szívesen

itt sajnos tényleg taktikázni kell

mert nő legyek má' ne egy kutya

2010. ápr. 29. 17:55
 10/15 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam szenvedtetni a pasimat, hogy szopas kozben kicsit elkalandozok a nyelvemmel es aztan teljes erobol raharapok valamelyik herejere.
2010. ápr. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!