Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell szenvedtetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szenvedtetni egy pasit? Az a helyzet ugyanis, hogy mindig nekem kell kezdeményezni a szexben, ha veszekszünk, h kibéküljünk,

Figyelt kérdés
mindig én szenvedek, ha hanyagol én meg mindig ott vagyok neki parlagon.és ezért ha kellek elővesz, ha nem, akkor félrerak. így nemhiszem, h ő olyan hú de szerelmes, ha nem kell értem kaparnia, vagy ilyesmi
2010. ápr. 29. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lányok, már bocsánat, de ti nagyon nem vagytok képben.

Ti kutyát akartok, vagy embert? Az fel sem merül, hogy a pasi szereti és embertelenül szenved, mert nem akarja kitenni magát újabb szakításoknak, kibéküléseknek?


Egy férfi két esetben ignorál egy nőt:


1. ha a nő kifejezetten kellemetlen számára valami miatt.


2. ha embertelenül szereti, de úgy érzi, hogy a nő őt nem.


A második esetben azért nem jelentkezik, mert nem tud az érzelmei miatt védekezni.

2010. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

az utolsót nem értem

miért kellene védekeznie?

miért ne tudna érzelmek miatt védekezni?

2010. ápr. 30. 15:00
 13/15 A kérdező kommentje:
esetleg mert hogy: ne árulja el magát, hogy milyen reménytelenül szerelmes? szóval ő is taktikázik. akár tudattalanul
2010. ápr. 30. 15:02
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez nem tudattatalan taktikázás.


Egy fiút 14 éves koráig arra szocializálnak, hogy ne mutassa a fájdalmat, az érzelmeit, mert az nem férfias dolog. Felnő, férfi lesz, szerelmes és jön egy lány, aki viszont szinte követeli, hogy mutassa az érzelmeket, kézenfogva Dunapart, ilyesmik, ami az ő szocializációja szerint minden, csak nem férfias.


A visszautasítástól fél. A kutyát szoktak számtalanszor próbálkozni, nem a férfiak.


Kezdeményezz, de ne konkrétan.

2010. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönet :)
2010. ápr. 30. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!