Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nagyitom fel a dolgot?

Figyelt kérdés
Volt páromról van szó.. Ő tudta, hogy még nem volt dolgom férfivel úgy. Megbeszéltük, hogy várunk.. De ő mégis sokszor bepróbálkozott. Rámmászott, csókolgatott de én nem akartam és csodálkozott hogy miért. A kezembe akarta adni a cuccost.. Mellettem fekve a takaró alatt a kezébe fogta, és azt mondta nézzem meg. Nem akartam de ő erőltette csak nem járt sikerrel. Kérte simogassam.. Érintsem. Ezek rossz emléket hagytak bennem, a témától is ideges leszek ha feljön. Én nagyitom fel vagy ez tényleg okozhat ilyen rossz érzést?
2016. nov. 17. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Okozhat persze, de miért nem akartál előrelépni a kapcsolatotokban?

Sejtem, hogy miért csak a volt párod.

2016. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

Egyszerűen csak prűd és fap..na vagy már bocsánat a kifejezésekért.


Azért adta a kezedbe, hogy ismerkedj vele, hisz még előtt sose volt a kezedbe ilyen. Tapasztald meg a saját kezeddel, érzékeiddel, hogy milyen is.


Az ő minden egyes próbálkozása azért volt, hogy fokozatosan te is megtapasztald a dolgokat. Nem kapkodta el.


Én is csodálkoznék, ha megakarnám csókolni a páromat és ő meg eltolna.. :O Akkor elgondolkodnék, hogy mi a probléma.

2016. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
te,kb mire vártál? üdv a 21.században,én leléptem volna ilyentől rögtön.f
2016. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
ezzel a hozzáálással sztem menj apácának.ne keseritsd meg egy ffi életét se.isten ments ilyen nőktöl.
2016. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Jesszus, nem megerőszakolni akart, hanem szép fokozatosan előrébb lépni... Azt akarta, hogy ismerkedj vele szép lassan, ne minden előzmény nélkül beléd vágja... Elég prűd lehetsz.
2016. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
és az ilyen nők vannak még felháborodva ha csalják őket.neked minek pasi? barát? szánalmas.
2016. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De ha megbeszéltük? Legalább hadd ismerjem meg egy kicsit azt, akivel lefekszem először életembem. Ti mind 2 hónap járás után lefeküdnétek félig ismeretlenekkel?
2016. nov. 17. 22:16
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
tudod ki várna rád fél évig.aztán ezek után kb kiderülne hogy egy nagy nulla lehetsz az ágyban.és már bukott is a kapcsolat.
2016. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
de gyökèr hozzászólók vannak itt.. pedig már hozzászokhattam volna ezen az oldalon! főleg a 2... mièrt lenne fapına? jaa merthogy nem akarta elkapkodni ès várni szeretett volna? Ha megbeszèlték, hogy várnak, akkor tiszteletbe kellett volna tartania a párjának! Teljesen öszinte volt vele, a pasi tisztaba volt vele, hogy nem most fog megtörténni, szóval dönthetett is arról, hogy hajlandó-e vele várni vagy megy az útjára. ez nem egy olyan dolog, hogy "Nesze a kezedbe adom, ismerkedj vele! " jahh persze, aztán meg "berakom a szádba, ismerkedj vele!" mindenkinek leesett, hogy mire megy ki a játèk.... Ez nem így megy! Amit a volt pasid csinált kb szexuális zaklatasnak is minősült. Kedves kèrdező! jól tetted hogy nem mentèl bele, ha nem èrezted úgy! Ez a TE tested, a Te döntèsed! Semmit ne tegyél meg úgy ès nem is kell megtenned, ha nem érzel rá késztetèst! Ne halgass ezekre a kiéhezett bunkó gyôkerekre!
2016. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
megbeszéltük,ez röhej.még ne ma csak holnap,tudod megbeszéltük majd csak holnaptól kivánlak meg:D dedó,gyerekes felfogás.
2016. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!