Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzalmasan rosszul érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan rosszul érzem, magam összetörtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőm elment, kollégáival elvileg csak egy vacsis este lett volna amin teljesen berúgotak, megbeszéltük, hogy elé megyek ha felhív. Teljesen aggódtam miután kb 1 óra elmúltával sem jelentkezett (egy rövid üzi elég lett volna h tudjam jól van), próbáltam hívni csörgetni, majd mikor fel vette alig tudott beszélni, mondtam h kimegyek elé segítek neki, válasz h nem kell jól érzi magát.

Oda adta a telefonját kollégájának szintén satu részeg hölgynek, vele beszélgettem, nagyon megalázó volt, könyörögni h mondják meg hova vitték, ide oda rohangáltam h keressem nem e esett baja, közbe persze végig hallottam hogy a vonal végén engem röhögnek ki hogy szánalmas vagyok, mert féltem azt aki fontos nekem. A lány is tette alá a lovat nem tudok már ránézni se úgy. Soha n aláztak meg ennyire, ráadásul balhéba is kerültem, eltévedtem barátnőm elég jól ismeri a belvárost nem segített, nevetett rajtam.

Folyamatosan értek ilyenek, nyomorultul érzem magam.. Mit tegyek? Én hibáztam?


2016. nov. 19. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező, tehát azt akarod mondani, hogy a barátnőd olyan lány, akit részegen bárki megfektethet? Azért rohangásztál utána, mert nem bízol meg benne, hogy nem fekszik össze az első szembejövővel? Ezt közölted már vele is? Nem az épségéért aggódtál tehát, hanem simán nem bízol meg benne, hogy nem csal meg részegen. Szerintem örülj, hogy csak kinevetett és nem dobott ki, mert ha a legutolsó válaszodat olvasná, akkor lehetséges, hogy ez lenne a vége...
2016. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Azért álljunk meg egy pillanatra, ezt egy szóval sem mondtam nem kell a körítés, ha egy nő részeg egyedül drága kollégák elengedik elég egy olyan emberbe botlania aki kihasználja AKARATÁN KÍVÜL! Nem h mással lefekszik hanem más megerőszakolja!

Sztem belefér hogy ha elindul ír h hol van hova megy stb. de hogy rátesznek egy lapáttal és még kétértelmű megjegyzéseket is tesznek h baj van. Lehet a te páros aggódó megfojtó én nem vagyok, de éreztem hogy valami gond van. Sztem a 2 közt van némi különbség hogy azt se tudják hol vannak és hangosan őrjöngenek és segítségért kiabálnak, majd h autót kéne hívni stb. mintha nevetgélés bulizgatás.

2016. nov. 19. 21:43
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

És miben is lett jobb a barátnődnek azzal, hogy a földhöz verted magad, és elkezdtél a belvárosban kóborolni és balhéba keveredtél...? Merthogy, ha annyira nagyon részeg, hogy bárki megerőszakolhatja, akkor nem nagyon tudott neked segíteni, hogy odatalálj, nem arról van szó, amit írtál, hogy "nem segített, nevetett rajtam".

Most döntsd el, hogy vagy megalázott a barátnőd, vagy a segítségedre szorult - mellesleg, gondolom, feleslegesen, hiszen nem a kórházban ülsz aggódva az ágya mellett, tehát ha jól sejtem, nélküled is épségben hazaért...

2016. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"eltévedtem barátnőm elég jól ismeri a belvárost nem segített, nevetett rajtam"


"azt se tudják hol vannak és hangosan őrjöngenek és segítségért kiabálnak, majd h autót kéne hívni"


Na most tudta hol van, vagy nem tudta? Ott voltak vele a barátnői, vagy nem voltak ott? Amennyiben a válasz az, hogy tudta (hiszen az elején még ezt írtad, sőt, jobban tudta mint te józanon) és a barátnőivel volt, aki abszolút felesleges volt rohangálnod és hülyét csinálnod magadból.

2016. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

:-) azért a lefektetik és a megerőszakolják között is van ám különbség!

Az előtted író arra célzott,hogy részegen könnyebbvérű lehet a csajod enged a csábításnak. És erre azt válaszoltád,hogy pontosan ettől félsz,majd szépítettél ezzel a megerőszakolni dologgal.

Volt már rá példa,hogy buliban flörtölt,megcsalt?? Ha nem,akkor nem értem ezt a hisztit,amit levágsz. Ha meg volt már,miért nem vágtad ki a pitsába?

2016. nov. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!