Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik ilyen zavarodottan, ha letisztáztuk a kapcsolatunk jellegét?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne, ha valaki segítene megérteni ezt a szituációt. Próbálom röviden és tömören leírni a lényeget anélkül, hogy őt bántanám.

Egy hónapja megismertem egy külföldi srácot abban a városban, ahol élek, és mivel nem beszéli a nyelvünket, sokat segítek neki, bármilyen gondja van. Kitalálta, hogy mivel mindenhogy nagyon tetszem neki, legyen köztünk egy laza kapcsolat, néha találkozunk, és kellemesen eltöltjük az időt...Részemről is oké a dolog, szóval belementem, letisztázva, hogy ez nem párkapcsolat, szóval amikor ráérünk, akkor tudunk találkozni, mindenféle kötöttség nélkül. Ő is elfoglalt, én is.

A gondom az, hogy ő folyamatosan megsértődik, ha nem érek rá. A tegnapi randit kértem, hogy tegyük át a mai napra, semmi gondja nem volt. Viszont mégis úgy alakult, hogy az estét végigdumáltam vele online chat-en, mert annyira kellemes hangulatú volt. Ő ebből azt szűrte le, hogy nekem mégis lett volna időm, szóval ezért ma ő sem ér rá, ne is menjek, hagyjam békén, ne kezeljem úgy, mint egy kutyát.(!)Ha poénból más srácokról beszélek, azt kikéri magának, hogy én nem tisztelem az érzéseit. De én nem szólok semmit, ha ő előadja, hogy eddig vagy 200 nő volt az életében, és a szex a hobbija.(!)Mikor rákérdeztem, hogy belémszeretett-e, azért veszi zokon a poénokat, akkor nem válaszolt semmit. Innentől kezdve nem értem, hogy én mégis milyen érzéseit sértem meg, miért vádaskodik.

Nem fényezem magamat, de a lénynek sem tudok ártani, szándékosan soha nem bántottam meg senkit, ezért is fájnak a szavai...

Ki mit gondol? Köszi előre is.


2016. nov. 20. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Lehet kezd érezni irántad többet.
2016. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A tegnap esti részt abszolút megértem. Nekem is az jönne le, hogy tudtunk volna talizni, csak nem akart, ha folyamatosan írt, a másik.

A srácok meg szerintem sértik, az egoját, hogy van más is, aki érdekel, de lehet, hogy kezd komolyabban érezni, nem tudom.

2016. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Azt írod,hogy letisztáztátok a kapcsolat jellegét. Ez mit jelent?szex is szóba jöhet, vagy csak laza barátság?

Ha szexről is van szó elképzelhető,hogy Ő már szeretné érzelmi alapokra helyezni ezt a kapcsolatot, ettől fogva pedig nem számít az,hogy az elején miben egyeztetek meg, az érzések jönnek.

Mivel azt írod,hogy a légynek sem tudsz ártani, esetleg még biztatásnak is veszi azt, ha találkoztok, kedves, segítőkész vagy Vele.


Mindenképpen tisztáznotok kell,hogy ki mit gondol erről a kapcsolatról. Jelen helyzetben, hiszen az idő telt, és a kezdeti szálon már nem biztos,hogy tovább tudjátok vinni ezt a kapcsolatot.

Esetleg mégjobban belekeveredtek és nehezítitek egymás életét.

2016. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Eddig kétszer találkoztunk, egyszer volt szex is, de ő mindig azt hangoztatja, hogy utálja az érzelmi kapcsolatokat, a szerelmet. Szóval emiatt hittem/hiszem, hogy a helyén tudja kezeli a dolgokat.

Amúgy folyamatosan bókol, de nem udvarol.

2016. nov. 20. 11:15
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Ez a pasi benne akar tartani az életében. Úgy, olyan módon ahogy Ő szeretné. Ha találkozni szeretne Veled, akkor természetesnek veszi,hogy találkozzatok, ha szexet akar, akkor elvárja Tőled,hogy Te is.

Azért bókol mert ezt használja fel eszközül arra,hogy csábítson és az ujja köré tekerjen. Ha viszont nem azt teszed amit Ő szeretne már lázad.


Ne hagyd magad, sőt, azt sem tudom,hogy én a helyedben mennyire maradnék benne egy ilyen kapcsolatban, és ez egyáltalán a részedről miről is szól?

Te segítesz Neki, tehát lekötelezett lenne Neked, a leírtak szerint viszont pont fordítva érzem ezt.

2016. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de milyen nemzetiségű? :) Az alapján amit leírtál, nekem olasznak tűnik, de lehet tévedek. :D
2016. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy török származású, több éve Magyarországon tanuló/dolgozó értelmiségi pasival kerültem ilyen helyzetbe. Bár köztünk nem volt semmi, de orvosként a betege voltam,kedves volt, kiváló szakember, és vélhetőleg félreérthette azt,hogy hálás voltam ezért. Több évig tartott mire megszabadultam Tőle. Telefonszámot kellett cserélnem,hogy ne zaklasson tovább.
2016. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5:


Azt hiszem, teljes mértékben igazad van, nagyon jól látod.

Rávilágítottál a lényegre, amit én nem vettem észre.

Részemről szex és más semmi, és ezt ő is pontosan tudja, hogy nem fér bele most más az életembe a tanulás mellett, ami minden időmet és energiámat leköti.

Származásáról annyit, hogy ő is európai.

2016. nov. 20. 11:52
 9/11 BlackSword ***** válasza:
Egyértelműen szerelmes... Csak mivel lenyomtad a torkán ezt a most nem fér bele az életembe című süket dumát, így inkább nem erőlteti... Bár nem is akar elveszíteni, de néha a felszínre tőr az érzés benne, és olyankor, mint minden férfi (én is, hidd el) inkább egy sértődött kissrác lesz...
2016. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok biztos ebben a szerelemben, inkább birtokolni akar, ami mögött biztos áll érzelem, de ez lehet esetleg szexuális vonzalom is és ennyi.
2016. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!