Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi ilyen fogyatékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen fogyatékos vagy csak az én (volt) barátom?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja jártunk nagyjából, amikor ma úgy döntött, meglepetésként meglátogat. Többször hazakísért már, úgyhogy tudta, hol lakom. Egész nap nem mentem sehova, csak takarítottam, ő pedig folyamatosan megjegyzéseket tett, amiket próbált poénnak beállítani. Például, hogy mi ez a mackónadrág-bő póló kombó rajtam, elfelejtettem, hogy kell szexin kinézni? Megjegyezte azt is, hogy alacsonyabb lettem, mert most lapos a hajam (hát igen, takarításhoz nem szárítottam be, csak összefogtam). Jött még azzal is, hogy halványabb a szemöldököm, szúr a lábamon a szőr stb. Szépen felsorolta, hogy mi mindenben nem vagyok éppen tökéletes. Kb. 1 óra elteltével megmondtam neki, hogy akkor most lehet szépen hazafelé indulni, és nézegesse a közös fotóinkat, ha nem képes megbirkózni a mostani kinézetemmel. Szakítottam vele.


Ugye nem gondoljátok, férfiak, hogy miniszoknyában és haspólóban, kisminkelt arccal és belőtt hajjal takarít otthon minden lány? Vagy hogy így ébredünk reggel? Rosszulesett ez a rengeteg megjegyzés a barátomtól, hiszen még alig-alig sminkelek, mégis meg volt döbbenve a kinézetemen, pedig ápolt voltam ma is. Szóval, az eszem megáll.


20L


2016. nov. 20. 15:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

kérdező: a volt barátod egy gyökér paraszt. Inkább segítenie kellett volna, ahelyett, hogy kritizál.. főleg ha szó nélkül beállított.


Amúgy is, ha szeretne, akkor mindegy lenne neki, hogy mennyire szőrös a lábad, vagy hogy milyen kinyúlt póló van rajtad.


Bár sajnos ez rólad is ad egy képet, hogy ilyen parasztokkal állsz össze! Reméljük tanultál az esetből és legközelebb jobban választasz! (és nem fogadod vissza ezt a gyökeret!)

2016. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
9-es, milyen szerencsés vagy, hogy ilyen párod van! :) Remélem, majd egyszer engem is szexinek találnak mackóban is. :D
2016. nov. 20. 16:12
 13/24 A kérdező kommentje:
Francokat, vele lezártam. Nem látszott, hogy ekkora gyökér. Az eddigi barátaim mindig bejelentették, ha jöttek, és akkor tudtam rájuk készülni, ami a külsőmet illeti.
2016. nov. 20. 16:13
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, en a heten beteg voltam. A hajam nem volt a legjobb allapotban, az orrom piros... amikor mondtam a baratomnak, hogy szarul erzem magam mert szarul nezek ki, azt mondta, hogy ne aggodjak, mert betegen nem nez ki senki jol... ennyi :)
2016. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt el sem bírom hinni, hogy egyesekben felmerül egyáltalán ez a dilemma, hogy most hogyan nézzen ki valaki takarítás közben.

Tényleg ennyire hülyék lennének az emberek?

Ez már mindennek a legalja...

Kérdező, a barátod egy ostoba, kretén f_sz, és akkor még szépen fogalmaztam.

2016. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
a második válaszolót szerintem hagyjátok, nem lehet idősebb 16-nál... :D
2016. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem, hogy a válaszolók többsége fiatal, aki akkor lát csak egy lányt/fút, amikor mindketten a lehető legjobb formájukat hozzák a randira, de kérdem én, hogy képzelnek el egy párkapcsolatot? Reggel mindketten üde lehelettel, belőtt hajjal ébrednek, lányok sminkelten, fiúk frissen borotválva? Vagy a nők otthon tűsarkú cipőben, combfixben, miniszoknyában takarítanak, főznek, férfiak a legjobb nadrágjukban szerelik az autót? Ja, és ráadásul az együttélésük alatt soha nem lesznek betegek, nem fosnak-hánynak egy rotavírus fertőzés esetén, sőt, egyáltalán nem szarnak, ha mégis, akkor csak ibolyaillatút.

Kérdező, örülj, hogy már most kiderült, hogy a barátod teljesen alkalmatlan egy komoly, együttélős kapcsolatra. Neki egy dísztárgy kell, nem pár.

2016. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

:) szerintem teljesen természetes, hogy a takarításhoz nem vettél fel egy Versace koktélruhát.


Engem egyébként pont a fordítottja szokott zavarni egy nőben. Amikor valami olyan programot szervezünk, aminél egyértelmű, hogy laza, sportos viselet kell (túrázás, fűben ücsörgős kerti parti, valami szabadtér játék, mint a petanque, ne adj isten valami munka féleség), és betipeg magassarkúban, olyan ruhában amiben marha jól néz ki, csak leülni, mozdulni, csinálni valamit nem tud.

2016. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy kidobtad, és nem, nem minden pasi ilyen lelki fogyatékos.

A legtöbb pasi akkor is vonzónak látja a barátnőjét, ha kócos, és kinyúlt pólóban meg melegítőben van. Sőt, egyeseknek ilyenkor tetszik jobban, amikor teljesen természetes.


Ennél csak jobb jöhet. :D

2016. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Azért mert te kifogtál egy gyökeret. Miért kell ilyen kérdést feltenni? Te is tudod hogy nem minden pasi ilyen, ha te fogsz ki mindig ilyeneket az a te hibád. Ha egyszeri, akkor ez van. Azért még nem kell itt oltogatni a pasikat. Ne legyél már te is ilyen k.öcsög mint azok a pasik akik itt rinyálnak, hogy minden nő k.urva. Ez a srác egy barom volt.
2016. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!