Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi ilyen fogyatékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen fogyatékos vagy csak az én (volt) barátom?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja jártunk nagyjából, amikor ma úgy döntött, meglepetésként meglátogat. Többször hazakísért már, úgyhogy tudta, hol lakom. Egész nap nem mentem sehova, csak takarítottam, ő pedig folyamatosan megjegyzéseket tett, amiket próbált poénnak beállítani. Például, hogy mi ez a mackónadrág-bő póló kombó rajtam, elfelejtettem, hogy kell szexin kinézni? Megjegyezte azt is, hogy alacsonyabb lettem, mert most lapos a hajam (hát igen, takarításhoz nem szárítottam be, csak összefogtam). Jött még azzal is, hogy halványabb a szemöldököm, szúr a lábamon a szőr stb. Szépen felsorolta, hogy mi mindenben nem vagyok éppen tökéletes. Kb. 1 óra elteltével megmondtam neki, hogy akkor most lehet szépen hazafelé indulni, és nézegesse a közös fotóinkat, ha nem képes megbirkózni a mostani kinézetemmel. Szakítottam vele.


Ugye nem gondoljátok, férfiak, hogy miniszoknyában és haspólóban, kisminkelt arccal és belőtt hajjal takarít otthon minden lány? Vagy hogy így ébredünk reggel? Rosszulesett ez a rengeteg megjegyzés a barátomtól, hiszen még alig-alig sminkelek, mégis meg volt döbbenve a kinézetemen, pedig ápolt voltam ma is. Szóval, az eszem megáll.


20L


2016. nov. 20. 15:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2# na takarodj....Te minden nap hajat mosol? És minden nap szőrtelenítesz? Az ápoltság nem az, hogy mindennap frissen mosott a hajat. Undorító vagy.
2016. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

vannak ilyen gyerekes retardált pasik, nem kell velük foglalkozni

nekem először az első párom 15-16 évesen nyomatott ilyen poénokat, hamar vége is lett a dolognak, mert már akkor dedósnak tartottam

akkor még azt hittem, hogy ez korosztályi sajátosság, de nem


utána 20-21 évesen ismerkedtem egy szintén ilyen stílusú sráccal, a poénjai ugyanilyenek voltak, fárasztóak, gyerkesek, sértőek, nem is lett semmi a dologból

2016. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

igen, azt várják, amit a második bekezdésben leírtál. csak még nem láttak nőt.... és igen, mindegyik ilyen.

23L

2016. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én ugyan általában cicanadrágot hordok otthon mert nekem kényelmesebb, ami azért "szexibb", mint a macinaci, de volt már, hogy segítettem a barátomnak a kocsiját bütykölni, ő adott kölcsön mackógatyát, hogy azt koszoljam össze, ne az egyetlen nálam levő saját gatyámat, meg felhúztam egy régi, kicsit bolyhos pulcsit, amit már nem hordok, plusz a szakadt koszos cipőmet, a hajam is épp mosásra érett volt, mert gondoltam, nem fogok fürdeni, hajat mosni, meg koktélruhát venni azért, hogy 10 percen belül tökig olajos legyek...... Nos, a munkával alig haladtunk, mert a barátom kétpercenként odajött, és ölelgetni kezdett, hogy mennyire "cuki" vagyok játszós ruhában. Aztán leszedte a gatyám, és rám mászott és tök jót szexeltünk :D

Volt, hogy szombat estére bulit terveztünk, de végül mindketten megbetegedtünk, ezért nála feküdtünk az ágyban egy üveg pálinkával, egy nagy kupac csokival, meg 2 százas zsepivel, és videojátékokkal játszottunk, akkor is kócos voltam, nem frissen mosott hajjal, vörös orral, nonstop szipogtam meg könnyeztem, felvettem az első pólót ami a kezembe akadt, vastag lila kötött zoknit, és aznap este is sokszor mondta, hogy neki még így is gyönyörű vagyok. :D

Alapesetben nyilván ápoltan nézek ki még otthon is, de a takarítás és egyéb koszos melók, plusz a betegség az kivétel, olyankor vagy értelmetlen, mert 5 percen belül ömlik rólam a víz, vagy pedig erőm sincs rendben tartani magam. Majd ha végeztem, vagy meggyógyultam, akkor szalonképes állapotba hozom magam, addig hagyjon békén mindenki :D


Szerintem örülj, hogy időben megtudtad, hogy ilyen gyökér, nem akkor, mikor összeköltöztök....

DE a kérdésedre válaszolva: nem, nem minden pasi ilyen éretlen tahó.

2016. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!