Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl vagy ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy ezzel nincs semmi probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap barátom haverjánál voltunk.

Ennek a havernak van egy nála 10 évvel idősebb barátnője.

Azt is tudni kell barátomnak eddig csak idősebb barátnői voltak, én vagyok az első fiatalabb.

Na szóval, szóba jöttek az exek és barátom el kezdett àradozni róluk. Olyanokat mondott, hogy az idősebb nők mindenben jobbak a fiatalabb lányoknál, a szex is jobb, toleránsabbak stb.

Én csak ültem ott és lefagyva hallgattam őt.

Nagy nehezen mikor rájött, hogy ott vagyok akkor hagyta abba az idősebb nők piedesztàlra emelését.

Bocsánatot sem kért! Semmit nem mondott mintha mi sem történt volna!


Szerintetek ez jogosan zavar vagy csak "hisztizek" az ő szavaival élve.


20/N 23/F



2016. nov. 20. 17:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
28%
És az meg sem fordul a fejedben,hogy szeret téged és csak általánosságban beszélt az idősebb nőkröl? Pozitív tapasztalatai vannak velük, ezért jó véleménnyel van róluk és ennyi. Pl.az első férjem svéd volt, nagyon jó tapasztalataim vannak vele a szerelem, házasság terén, tehát szerintem a svéd férfiak jók. Ezt máshol is elmondom ha szóba kerül. Lehet te már áradozásnak neveznéd, de ez nem jelenti azt hogy nem szeretem vagy pótléknak használom a mostani, magyar férjemet. Épeszű ember nem is feltételezné, hogy csak azért nem szerethetem mert nem svéd. Őt magáért , a személyiségéért szeretem. És az elsőt is magáért szerettem, nem azért mert svéd volt,hiába vagyok jó véleménnyel a svédekről. A nemzetiség nem számít, mert az embert nézem.Ugyanígy a kor sem számít, csupán pozitiv gondolatok jutnak az eszébe az idősebb nőkről,de ez nem befolyásolja az irántad való érzéseit. Olyan mintha nagyon tetszenek neked pl. a vizslák, szép, aranyos kutyáknak tartod őket, de imádod a kis csivavádat. Vagy ha gyereket vársz és lányt akarsz de fiad születik attól még szeretni fogod a fiad. Az alapján amit leírtál még semmi rosszat nem mondott a barátod.Szóval igen túlreagálod és nem gondolkozol csak duzzogsz,ez már nevezhető hisztizésnek. Sok férfi nem szereti a hisztizést, hosszú távon nem köteles eltűrni.
2016. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én is ezért írtam,hogy egy beszélgetést még megérne,hogy tisztázódjon a helyzet. De ha viszont nem tudja elfogadni, nem tud túllépni a történésen nincs miről beszélni tovább.
2016. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

21#

Értem mire akarsz kilyukadni de ő már túlságosan is rajong az idősebb nőkért.

Nem érdekel mit fog mondani,a magyarázkodàsa sem. Túl sok hülyeségét nyeltem már le tőle. Elég volt.

Menjen amerre lát.

2016. nov. 20. 18:51
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
21# akkor talán úgy kellett volna fogalmaznia, hogy ezért meg ezért kedveli jobban az idősebb nőket, mert nem viselkednek így vagy úgy mint a fiatalabb lányok, DE a barátnőjében megtalálta azt akit keres mert ő a koránál érettebben viselkedik stt. stb. érted???
2016. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
21# a te férjed meg mondhatja, hogy szereti az okos nőket, de egy ilyen kis idiótát is tud szeretni mint te.
2016. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

egy az, hogy ez egy bunkó

a másik meg, ha neki az idősebb nők a zsánerei, akkor mit akar tőled?!

és ha ki is mondja h ők jobbak, akkor veled nem igazán szeret lenni :(

2016. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha téged meg sem dícsér a haverok előtt akkor sztem sincs miről beszélgetni! Ezt egy pasinak épp ésszel sajàtmagàtol fel kellene érnie hogy ott van a bnő és őt is ember szàmva kellene venni megemliteni hogy pl okos meg odaadö stb nem pedig az idősebb nőket agyondícsérni !Sztem nem tart a pàrodnak csak fugó tàrsnak kellesz neki sztem dobd !
2016. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sztem nem tart a pàrodnak csak a dugó tàrsnak tart!
2016. nov. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!