Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi tévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek, hogy lehet két férfi közül választani?

Figyelt kérdés

Volt egy másfél éves kapcsolatom (19 éves a srác), belefáradtam. A kapcsolat végefele megismertem valakit(17éves) és szakitás után belemenekültem ebbe az új kapcsolatba. Eszembe se jutott újra kezdeni a másfél éves kapcsolatomat, de 3 hónap elteltével túl sokat gondolok a volt barátomra miközben együtt vagyok a nálamnál egy évvel fiatalabb személlyel. Valaki aki hasonló helyzetben volt?

( Egyik barátnőm az egyiket pártolja, a másik meg a másikat. Tanácstalan vagyok.) 18/L



2016. nov. 20. 20:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt egy srác akibe füligszerelmes voltam persze ő ezt észre sem vette na meg engemet sem ez volt àltalànosban aztàn elkerültem gimibe ott volt egy kedves sràc és beleszerettem szóval utólag belegondolva csak fellàngolàs volt mert pàrhonap elteltével elfelejtettem és màsba lettem szerelmes màrmint az első pasit felejtettem el hidegen hagy a mai napig de a gimis szerelmem még a mai napig is eszemben van de màr màst szeretek!
2016. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!