Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Másfél évet jártam egy sráccal, akit már vagy 11 éves ismerek. Sajnos voltak némi ellentétünk! Jól kijöttünk és nem volt különösebb próblémánk deviszont nincsen semmi élet célja. És sajnos anyagilag sem keres ugy ahogy kellenne és nem vagyok benne biztos hogy ha netalántán ő lesz a férjem és gyerek is lesz eltud minket tartani...Teljesen összevagyok zavarodva és nem tudom mit tegyek!!!!
2016. nov. 21. 11:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nekem van munkám és elég jól keresek vele de viszont nem szeretnék eltartani egy férfit!!
2016. nov. 21. 11:10
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Első körben egy nyelvtan órára illene beiratkozni, utána gondolkozni a gyerekvállaláson. Amúgy ha a pasi nem felel meg az igényeidnek ne randizz vele. Ennyi.
2016. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de akkor te se akard, hogy eltartson ha nem lesz melód... ennyi.
2016. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Ha már múltidőben beszélsz róla, akkor hagyd is ott. Amúgy meg elég anyagias vagy. Inkább valami gazdag manust keress.
2016. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem vagyok magyar ezért léccives nézd el nekem és ha nem tetszik nem kell írni !!!!!!!
2016. nov. 22. 02:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anyagias de én sem vagyok egy szegény családból származó!!!!
2016. nov. 22. 02:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mindennap csalódni kell az emberekben hogy mennyire rosszindulatúak hogy csak a hibákat keresik de csak sajnálni tudom őket mert ezek szerint nem jó az életük és már semmi jót nem látnak!!!!!!fel a fejjel emberek főleg a 2es válaszoló
2016. nov. 22. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!