Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért érti meg, hogy nekem csak nem annyi a párkeresés, hogy 2 napra beregisztrálok egy társkeresőre?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondta, hogy csak 2 napig volt a társkeresőn, és már épp le akarta magát törölni, mikor én ráirtam.


Na most együtt vagyunk 1 éve.


Én 2,5 évig keresgéltem mindenféle társkeresőkön, kocsmákban, bulikban barátnőt. Nem kis idő és pénz és energia befektetés volt.


És akkor azt mondja a barátnőm, hogy nem volt neki 1 éve senkije....JA de amugy oda járt hozzá az elmult 3 honapban egy fiu, aki még arra sem volt képes, hogy megdugja...


AHAAAAA, én nekem meg 1-1 szexet is ugy kellett összekalózkodnom.


Lehet itt jönni azzal, hogy a nőknek NEM könnyebb...


Engem tökre hidegen hagy, hogy a "nőknek más a cél"


NEEEEM játszunk itt a kettős mércékkel...legyen ugyanazon cél az összehasonlitás alapja.


2016. nov. 21. 22:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem kell a duma.


a nők azért válogathatnak, meg válogathatnak.


ha nem válogathatnának, akkor nem válogatnának, hanem taknyon csuszva küszködnének 1-1 szexért akármilyen pasival, mint ahogy a pasik teszik a nőkért.


és unalmas már, hogy még ezért is a pasik a felelősek...a nők meg semmiért.

2016. nov. 22. 09:14
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

#10: Semmi bullshit nincs a dologba.

Amellett, hogy nem igaz? Miért ne lenne igaz? Nem azt mondom, hogy tényleg minden nő válogathat, de rengetegen. És szinte minden nőnél van jelentkező. Az általam ismert legrondább csajoknál is próbálkoztak.

Persze, rengeteg nő ismerősöm panaszkodik, hogy senkit sem érdekelnek. Közben, előttem szólítják le őket vagy előtte nap panaszkodtak, hogy folyamatosan rájuk írnak facebookon. Nem értem, hogy miért jó ez az undorítóan álszent szöveg, hogy ez nincs így, ha utána le van tagadva a dolog.

A példád tök jó! Csak a valóságban más a helyzet. Nőként sorban kapod a pozitív visszajelzéseket. De képzeld el, hogy a kutyának sem kellesz és folyamatosan lekoptatnak. Ez lelkileg nagyon odavágja az embert, nem egy ilyet láttam.

Igen, ezeknél a szituációknál még az is egyértelműen jobb, ha olyat érdekel az ember, aki nem kell neki. Mert legalább kap valamit.

Azért az extrán ironikus a dologba, hogy ne általánosítsak a nőkkel kapcsolatban, hogy mennyi a jelentkező, de azért a pasiknál 10-ből 9 szexet akar. Vagy az egyik nemről szabad, a másikról nem általánosítani?

Az #5-ös válaszomat meg felesleges volt lepontoznia annak, aki a valóságban él. Ha nincs szociális élete, akkor üljön le beszélgetni tényleg magányos srácokkal és tényleg magányos lányokkal. Aztán lesz mire alapoznia.

2016. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan mondom te akkora szánalom vagy hogy csak nevetni lehet rajtad 😄 Ha nem írsz ki kérdést szinte hiányzik...Olyan könnyen rádismerni. Megkeseredett, nyafogós, balek hülye gyerek.
2016. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Hagyjátok ezt a nyomorékot! "Aki nem akar érteni annak ne magyarázz" Egyfolytában ide jön sírni. Szánalom.
2016. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem azt írtam, hogy 10-ből 9 csak dugni akar, hanem hogy dugás után rájönne, mégsem illenek össze. Nem ugyanaz. Az egyik tudatos, a másik téves ítélet. Szóval nem általánosítok, egyik nem esetében sem. A tapasztalat mondatja velem.


Azt meg, hogy sokaknál próbálkoznak, senki sem vonja kétségbe. Én mondjuk a magam 23 éve alatt eddig összesen 5 (és ezzel már felfelé is kerekítettem, szerintem) BÁRMILYEN jellegű leszólítást kaptam, beleértve a kancigány "igazán leszophatnál" jellegű megszólítását, a kulturált írásbeli érdeklődést facebookon vagy akár csak szórakozóhelyen az átlagjózsi közeledését. És oké, mondhatod, hogy te ennyi leszólítást sem kapsz, de azért az én tapasztalatom merőben ellentmond a te elképzeléseidnek a női kelendőségről. Facebookon mellesleg 17 éves korom óta nem írt rám senki idegen ismerkedési szándékkal, és az az egy alkalom is egy írni/beszélni alig tudó, szerintem vírus volt. De hadd soroljam már ezt is a csábítási kísérletek közé :D


Azt egyébként értem és megértem, hogy férfiként ez a leszólítgatás meg a párkeresés lelkileg sokkal megterhelőbb, mint lányként, mert tényleg sok lány van, aki csak ölbe tett kézzel várja a hősszerelmest, amint keresztülvágja magát a töviskerítésen, aztán amikor megérkezik, akkor undorodva elfordul, hogy dehát bibircsókos, és ez szegény hősünknek bizony nagyon rosszul esik, ezt totál értem, és mondom, tényleg meg is értem, hogy ez nehéz. De a kérdező konkrétan a szexről beszél. Amihez párt bevallottan könnyebb nőként szerezni. Neki is ez a nagy baja, nem a szerelmet, az intimitást, a megértést vagy a társkapcsolatot hiányolja az életéből, hanem a szexet. Azért haragszik kollektíven az egész női nemre, mert mi olyan könnyedén kapunk szexet. Mert annyian jelentkeznek nálunk, nekünk csak válogatni kell. Igen, ha nálatok jelentkezne ugyanennyi ember, mint aki a kelendőbb csajoknál jelentkezik, ti is csak válogatnátok közöttük, nehogy megjátsszátok a szentet, hogy nem a legjobbat/legalkalmasabbat szemelnétek ki. Ott állna előttetek Mila Kunis meg egy teljesen átlagos, sehol semmi szürke egérke Mariska, és mindkettő epekedve várja, hogy rámozduljatok, akkor ne mondjátok, hogy nem először Mila Kunist (vagy bármilyen, ízlés szerint kiválasztott "tökéletes" nőt) választanátok. Mert márpedig választani muszáj, egyszerre két nőt nehéz megfarkalni, ha meg 3-4-10 nőről lenne szó, akkor meg főleg (most tekintsünk el a fantáziák világától). A nőknél is ugyanez a helyzet, ha valaki előtt ott van egy csomó ember, akkor csak ki kell választani azt az egyet, akit a legesélyesebbnek tart arra, hogy a maga igényeit, vágyait beteljesítse. Értem én, hogy ez nagyon fájdalmas azoknak, akiket ezért visszautasít, meg azoknak főleg, akiknek nincs meg a választás lehetősége, de ne játsszuk már a szentet, te sem adnál lehetőséget MINDENKINEK aki az orrod előtt ugrál, hogy de téged akar, _valami_ alapján szelektálni kell. Meg azt ne felejtsük el, hogy te is szelektálsz _valami_ alapján, hiszen nem mész oda az összes létező nőhöz, aki szembejön veled az utcán, vagy összefutsz vele a szórakozóhelyen vagy akárhol, ahol éppen ismerkedsz. Szóval nehogy azt merészelje nekem mondani bárki, hogy ő nem válogat, mert nem válogathat. De igen, válogattok ti is, csak nem azok közül, akik nálatok jelentkeznek, hanem azok közül, akiknél ti jelentkeztek. És most szerinted utálnom kellene a teljes kollektív férfi nemet, mert engem a tömegből összesen eddig max 5 ember szelektált ki, és szólított meg ilyen-olyan formában? Szerinted az mit művel mondjuk az én önbecsülésemmel, hogy folyton azt kell hallgatnom (leginkább itt, gyakorin), hogy MINDEN nőnél, még a LEGCSÚNYÁBBAKNÁL IS tolonganak a jelentkezők, csak nekik nem kell. Ezek alapján én még a legcsúnyábbaknál is visszataszítóbb vagyok, akkor most süllyedjek mély depresszióba és utáljam a férfiakat, amiért nálam nem jelentkeznek? Persze, ha odamegyek valakihez random az utcán, hogy "dugunk-e", akkor nagyobb eséllyel lesz igen a válasz, mint nem, de ha nem dugni akarok, hanem tényleges párkapcsolatot, akkor pontosan ugyanolyan xar nekem is, mint bármelyik másik férfinak, mert hozzám sem jön ám oda minden nap 20 dögös fürdőruhamodell, hogy feleségül akar venni meg gyereket akar nekem csinálni.

2016. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!