Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom nem akarja megkerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem akarja megkerni a kezem. Nem kellene hogy ez bantson, es tenyleg csak tul lihegem?

Figyelt kérdés
Lassan 4 eve vagyunk egyutt. Masfel ev utan teherbe estem, megbeszeltuk h nem lesz igy lanykeres. Szules utan jeleztem hogy igent mondanek ha megkerne. Azt mondta hagyjam magam meglepni. A fiam mar 19 honapos, kiderult h ujabb babank lesz. Mikor szoba hoztam az eljegyzest, kiborult hogy terhesen tuti nem. Erre en borultam ki hogy akarja e egyaltalan es bevallotta hogy nem. Nagyon bant ez az egesz. Nem igy terveztem az eletemet. Kozben mindenki azzal szivat h gyuru helyett inkabb teherbe ejtett, a masik verzio meg h biztos vmit nem jol csinalok, azert nem akarja. Szerintetek?
2016. nov. 22. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem házasság párti, és ennyi. Sokan úgy vannak vele, hogy csak egy darab papír, egyébként meg hatalmas pénzkidobás. Gondolom ő is ilyen típus.


Annál jobban nem kötelezheti el magát, mint hogy két gyereketek van. Elválni még lehet, de őket visszaadni nem, és örökké a gyerekek apja marad, köztetek bármi is történjen. Van abban valami, hogy ez szorosabb kapcsolat, mint a gyűrű az ujjadon.

2016. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de nekem jol esne. Nem eskuvot akarok, csak eljegyzest. Megszultem az elso es hordom a masodik gyermeket, ennyit megtehetne mar csak tiszteletbol is. Es ha tudta hogy nem akarja, akkor minek hitegetett. Lehet hogy a hormonok a terhesseg miatt, de erzekenyen erint. Sokan kapnak gyurut a semmiert, puszta szerelembol. Es ez bosszant.
2016. nov. 22. 14:13
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

"Nem eskuvot akarok, csak eljegyzest" - Ne haragudj, de ennek az égvilágon semmi értelme. Esküvő nélkül az eljegyzés ugyanolyan semmitmondó üres semmiség, mintha egyáltalán nem lenne.

Abban igazad van, hogy nem kellett volna hitegetnie, de erről már jóval korábban kellett volna beszélnetek.

2016. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezekutan 2 baba mellett nem sok penz marad eskuvozni ☺ hosszu jegybenjaras utan elovettuk volna az eskuvo kerdest. Mikor komolyra fordult a kapcsolatunk, sokat beszeltunk errol. Hogy eljegyzes utan nem lesz rogton lagzi. Aztan jott a baba, megbeszeltuk hogy szules utan megker. Megszultem, azt mondta h varjak es megker ha eljon a megfelelo pillanat - meg gyurut is voltunk nezni (kesz vicc). Most meg ahh... Szoval beszeltunk ezekrol a dolgokrol. Es ha csak utalt volna arra h nincs a tervei kozott, hidd el nem fajna ennyire! Es oszinten mar nem merem szoba hozni 😕
2016. nov. 22. 14:25
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

5 éve vagyunk együtt, 13 hós a kislányunk.

Mindig emlegette, hogy majd megkéri a kezem. ..azóta se.

Én nem vagyok terhes, de nagyon rosszuk esik :(

2016. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Igazából én több mindent nem értek. Az egyik, hogy tervezett gyerekek voltak, vagy sem? Mert ha nem volt megbeszélve, és úgy "csúszott be", akkor máris érthető lenne az óckodása. Hiszen máris "rá lett kényszerítve" egy hatalmas adag felelősség, és elköteleződés. Ráadásul duplán.

A másik kérdés, ami megfogalmazódott bennem: megkérdezted a miértjét? Mert oké, nem akar megkérni, de miért? Nekem ez lenne az első dolog, amit tisztáznék párommal egy ilyen helyzetben.

Harmadik dolog, a házasságkötés maga pedig teljesen ingyenes, nyilván a két tanús kis polgárira gondolok, amikor az ember csak bemegy, kimegy, és kész. Nem kell nagy felhajtás, meg milliós tartozások. Ha nem a giccs érdekel, hanem az a szimbolika, esetleg anyagi vonzat (adókedvezmények pl), amik ezzel járnak, akkor bármikor bemehettek, és elintézhetitek. Ennek megvan az értelme, és könnyedén kivitelezhető, amennyiben megvan a probléma forrása. Ha csak a giccs, a fényűzés, és a szép ruhában tetszelgés érdekel, akkor lehet jobban meg kellett volna fontolni ez a lebabázást.

2016. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Mi 2 ev utan szetmentunk, m masok voltak az eletceljaink es emiatt mindketten feszultek voltunk a kapcsolatban. Nem a szerelmen mulott, m az megvolt. Viszont mivel nem nagyon tudtunk elvalni, addig, amig en kulfoldre nem koltoztem, talalkozgattunk, elmentunk nyaralni stb. Mivel vedekeztunk, eszembe sem jutott, h terhes lehetek...es az lettem. En mondtam neki, h csak a gyerek miatt ne maradjunk egyutt, csak akkor, ha megvan a szerelem is. 5 eve egyutt vagyunk, jobban szeretjuk egymast, mint valaha, vettunk hazat, autot...de nem hazasotunk ossze. A szakitas elott szoba kerult, de lattam rajta, h o nem az a hazassagparti, igy soha nem eroltettem. Igy, h vannak gyerekek es vegulis minden megvan, ami a csaladi elethez kell, nem hianyolom az eskuvot. Persze, nem mondom, h nem lenne amolyan hab a tortan, ha megkerne a kezemet, de enelkul is boldog vagyok :)

Szoval, ha csak ez az akadaly, akkor ne sajnald. Megmondta a parod, h elvenne. De gyerekekkel azert mar kicsit nehzebb ezt osszehozni. ERtheto, ha gondol az anyagiakra is. Vegulis egy eskuvo nem olcso dolog...Szerintem kicsit tulreagalod...

2016. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Ne haragudj, de ezt te cseszted el. Nekem fontos a házasság ezért nem szülnék addig. Ez nem zsarolás, szerencsére a párom is igy gondolkodik. Viszont a te párod láthatóan mismásol. Te meg buta vagy. Nem értem amúgy terhesen miért nem kérhette meg a kezed? Ha neked ez ilyen fontos akkor miért nem vártál a házasságig? Ha meg a párod soha nem akart volna elvenni akkor keresned kellett volna valakit akivel hasonló a jövőképetek.
2016. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
7# ez a legsz.arabb kifogás, hogy pénzbe kerül. Sajnálom hogy te is olyan pasit fogtál ki akinek elvenni már derogál, holott egyértelmű hogy örülnél neki. Annyira gaznak tartom az ilyet.
2016. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#7-es, #9-es. Uristen! Csodalkozom, h egyaltalan van pasi a vilagon, aki ilyen gondolkodassal elvesz titeket.

#9-es, a paromnak nem a penz a problema, de nem is ertem, h honnan vetted ki ezt az irasombol. Amugy meg, mi ertelme is igazan az eskuvonek? Ja! Hogy azon az 1 napon mindenki titeket bamuljon menyasszonyi ruhaban, m amugy bun rondak vagytok a hetkoznapokban, es azon az 1 napon legalabb keszul rolatok egy ertelmes kep?! Meg a paromnak fontosabb az, h hazat tegyen a hatsom ala, mint az, h egy puccos eskuvon zabaltassunk olyan vendegeket, akiknek a nagyreszet csak illembol hivjuk meg. Mar megbocsass, de a mai vilagban azoknak fontos az eskuvo, akiknek nagyzolasi maniaja van - mar tisztelet a kivetelnek, akik tenyleg vallasi alapon vallaljak. De legbelul ti is baromira vagjatok, h csak azert fontos Nektek, h ti lehessetek a kozpontban. Eleg nagy papucs lehet a parod #9-es (mar ha egyaltlan van), ha ilyen mnetalitassal melletted van.

#7-es! Miert lenne buta a kerdezo, amiert hazassag nelkul szult? Nem a kozepkorban elunk, es tudtommal egy gyerek erosebb kapocs, mint egy papir. Es a kerdezo parja vallalta vele a gyerekeket, es nem zarkozik el az eskuvotol.

2016. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!