Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom nem akarja megkerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem akarja megkerni a kezem. Nem kellene hogy ez bantson, es tenyleg csak tul lihegem?

Figyelt kérdés
Lassan 4 eve vagyunk egyutt. Masfel ev utan teherbe estem, megbeszeltuk h nem lesz igy lanykeres. Szules utan jeleztem hogy igent mondanek ha megkerne. Azt mondta hagyjam magam meglepni. A fiam mar 19 honapos, kiderult h ujabb babank lesz. Mikor szoba hoztam az eljegyzest, kiborult hogy terhesen tuti nem. Erre en borultam ki hogy akarja e egyaltalan es bevallotta hogy nem. Nagyon bant ez az egesz. Nem igy terveztem az eletemet. Kozben mindenki azzal szivat h gyuru helyett inkabb teherbe ejtett, a masik verzio meg h biztos vmit nem jol csinalok, azert nem akarja. Szerintetek?
2016. nov. 22. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem tudtok ezt leülni megbeszélni? Mert akkor rossz alapokra épül a kapcsolat ha nincs meg a pontos miértje. Bár nem értem mi zárta ki a terhesség alatti lánykérést.


Család lettetek esküvő nélkül is, ő belekerült egy felelősségteljes helyzetbe, ráadásul 2x. Nekem egy jó barátom járt így, fiatalon jöttek össze, 5év után is fiatalok voltak még, de a lány minden áron esküvőt akart, a srác megkérte hogy várjon, amíg lesz munkahelyük, összeköltöznek. A lány pár hónap múlva a 11.héten szólt hogy terhes... Elfelejtett szólni hogy kimaradt 5szem a tablettából... Összekerültek a gyerek miatt, a lány sima esküvőt nem akart, a srác azóta elmondta hogy nem fogja elvenni, egyedül ő dolgozik, 3 hitellel a nyakukban élnek legalább 35évig majd, a lánynak csak várnia kellett volna még, a gyerekét imádja, de nem így akarta, még egy papírt nem ír alá, amire rákényszerül.


Van aki nem akar házasodni (max nem mondja de időhúzásra tökéletes), van aki nem tudja mit akar még (kiskapu megmarad), van akinek elveszik a kedvét tőle és van aki akar. Ha egy férfi szerelmes, szeret és tisztel, akkor mielőbb lép ez ügyben! Valószínű nálad elmúlt a motivációja, család vagytok, nem kellett erőfeszítést tennie.

A sima esküvő 2 tanúval ingyenes, ha valakinek a házasság kell az megteheti bármikor hétköznap, partit meg majd tart az ember vagy nem. Ha kell a ruha és társai, az már más téma... A jegyesség nettó hülyeség ha nincs utána esküvő, nevetségessé válik egy idő után, semmit nem jelent.

2016. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10# annyira buta vagy...Azért mert téged senki nem akar elvenni, még nem kell itt játszani az agyad. Egy életre szóló élmény volt az esküvőnk. De abban igazad van, hogy nem a lagzi a házasság lényege, de neked meg sem próbálom elmagyarázni. Viszont a házasság nem kerül semmibe. Ezért írtam, hogy hülye kifogas. De te nem látsz az orrodnál tovább. Ha a kerdező is hülyeségnek tartaná a házasságot akkor nem lenne semmi gond. Viszont ő más ertékrenddel rendelkezik, a pasi meg sumákol. Ezért nem kellett volna gyereket szülni neki. Téged meg csak sajnálni tudlak. És nem azért mert nem vagytok házasok, hanem mert ilyen szánalmas vagy.
2016. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12# vagyok. Még egy utolsó kérdésem lenne ,mégpedig hogy ha ennyire hülyeségnek tartod akkor miért lenne hab a tortán, miért is örülnél ha megkérne a párod? Azt hiszem savanyú a szőlő. De. En fogok lesüllyedni a szintedre.
2016. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Sokba kerül...ez a kedvencem a hülye kifogások közül. A polgári minden extra nélkül tök ingyen van, csak meg kell nézni, melyik kerülethez tartoztok. Csak aláírjátok, és már házasként jöttök ki. De itt sajnos nem ez a gond... :(
2016. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg sajnos a gyerek sem túl nagy kapocs...a férfi ugyanis akkor lép le, amikor csak neki tetszik, egy anya viszont ezt normális esetben soha nem teszi meg. Tehát z igazi kapocs csak az anya és a gyereke között van. Rengeteg példát látok magam körül, hogy az apák mennyire letojják, hogy gyerekük van. Persze tisztelet a kivételnek, mert nyilván olyan is sok van.
2016. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még a lebutázást is. Meg a felszínes, csak a ruháról stb-ről szólót is. Véleményt kértem megkaptam hidegen melegen. Tegnap este összeszedtem magam és rákérdeztem. A válasz nagyon egyszerű volt... Mert attól fél hogy minden megváltozik köztünk, hogy most olyan jól elvagyunk így. Tudja hogy csunya dolog volt nem ezzel kezdenie és hitegetnie. Hogy a szülei is elváltak és azóta is utálják egymást. Az én szüleim viszont már 30 éve bolgod és rendezett házasságban élnek, előttem más példa van mint ő előtte. Nem tudom hogy nevessek e vagy sírjak. Mikor megkérdeztem hogy mért nem tisztel meg azzal hogy megkér, csak lesütött fejjel hallgatott. Itt lett vége a nagy beszélgetésnek. Amúgy nem védekeztünk a terhesség ellen, akartunk babát mind a két esetben, nem lett rákényszerítve felelősség. Nehéz ügy, de szeretjük egymást és még a fáj is hogy ilyen hülye gondolkodása van, én már jól jártam, mert van egy gyönyörű fiam (akit butaság volt megszülni - ilyet csak primitív ember mond) és úton van a következő (akit szintén butaság lesz megszülni - mondom, primitív hozzászólás)
2016. nov. 23. 07:28
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem gondolom magam primitivnek. Csak annyit mondtam, hogy ha neked ez ilyen fontos, anit megértek, akkor nem kellett volna egy ilyen embernek gyereket szülni. Nyilván nem a gyerekeid ellen vagyok. De fenntartom, hogy a párod nem becsül se téged, sem a kapcsolatotokat annyira, hogy elvegyen. Pedig tudja hogy neked ez fontos. A férjem szülei és nagyszülei is elváltak, mégis házasságpárti. A párod hülyébbnél hülyébb kifogásokat hoz fel. Nem akartalak megbántani sem téged, sem a gyerekeid. De bevallottad hogy neked ez fájó pont, ezért én nem vállaltam volna családot ilyen pasival. De most már ezen nem tudsz változtatni, ezért mondtam hogy te cseszted el. De ahogy írtad is, jól jártál mert van egy és nem sokára még egy gyönyörű gyermeked. Akkor no problem.
2016. nov. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#12-es! Komolyan egy eletre szolo elmeny volt az eskuvotok? Hehh, kivancsi vagyok, h vajon ahazassagotok is egy eletre szolo lesz-e :D Altalaban az ilyen tipusu nok mellet sozkta a pasik felred*ni. De elj csak a kis rozsaszin kododben. Szanalmas vagy, h Neked ez az ertekrend, h az eskuvo az igazan fontos. Ha szerinted a hazassag nem kerul semmibe, akkor nem tudom, h hogy erettsegizhettel le (mar ha egyaltlan van erettsegid ilyen IQ szinttel), ugyanis a hazassag igenis penzbe kerul...De ezt hiaba is magyarazom Neked, m aki ilyen korlatolt, h masokat azonnal lebutaz, csak mert mas szemszogbol nezik a kapcsolatukat, azzal nem lehet vitatkozni. Sajnalom a ferjedet, meg vhol Teged is, m lemaradsz az igazan jo es szep dolgokrol :) (Amugy nem tudom, honnan vetted azt, h engem senki nem akar elvenni...tobben voltak jelentkezok, mint Neked valaha...eppen ezert nem tartom annyira fontosnak az eskuvot, m nekem megadatott az, h valogathassak. De ezt Te, kis szerencsetlen, soha nem fogod aterezni, m nem leszel ennyire jo helyzetben)...Szep napot :)
2016. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha úgy érezné hogy te vagy az igazi és fix a kapcsolat , akkor tudná hogy ezen egy papír nem változtat rossz irányba! Mert másnap ugyanaz a két ember ébred fel egymás mellett, max ha úgy van Te XYné leszel és lesz az ujjatokon egy gyűrű. Az életetek semmit nem változik! Ha egy házasság ennyire megváltoztatná akkor ő fél az elköteleződéstől, nyitva akarja hagyni a kiskaput... :\


Az én párom szülei kb kötelezőből házasodtak, ő is azért született mert jött a szülői nyomás, ergo katasztrofális házassági példa van előtt, külön szobában élnek, veszekednek, csak a szülők miatt nem válnak el, meg mert nem találnának mást már, ő mégis házasságpárti pont azért mert látja a rossz példát, tudja mit kell elkerülni.

2016. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!