Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Massal talalkozni, milozben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Massal talalkozni, milozben van parom?

Figyelt kérdés
A segitsegeteket szeretnem kerni. 1 eve vagyok a parommal. En vagyok a lany, 21 evesek vagyunk. Konkretan en szedtem fel a paromat, tobb, mint fel evet udvaroltam neki, mert nem mert donteni kozottem es az exe kozott. Vegul osszejottunk. A mai napig hulla szerelmes vagyok bele, es elmondasa szerint o is belem...De!!! Neki a leteleme, hogy tetszen a lanyoknak. Az exevel a mai napig beszel, legutobb talalkozni akart vele es en voltam a gyerekes, hogy kiakadtam. Mindig veszekszik velem. Mindig megjegyzeseket tesz mas lanyra, mas lanyokkal beszelget. Elottem nem hajlando belepni a facebookjara, nem tesz ki kozos kepeket, az soncs kint, hogy kapcsolatban vagyunk. 0-24-ben a telefont nYomkodja, pisilni is magaval viszi. Rengetegszer probaltam szakitani, de en hullaszerelmes vagyok. Elso szerelem. Mergemben elkezdtem beszelgetni egy masik fiuval, es holnap talalkoznank. A kornyezetemben mindenki azt mondja, hogy menjek el egy peobat meger, de nekem buntudatom van. Csak beszelgetni ulnenk be valahova a sraccal, de nekem ez is olyan erzes, mintha megcsalnam a paromat, hiaba tette o sokszor ugyanezt... Sot, a multkor kijelentette, hogy ha titokban talalkozunk valakivel az nem megcsalas. Ti mit mondotok? Oszinten? Tudom, ki kell lepnem ebbol a kapcsolatbol, de fuggok a paromtol. Nincsenek barataim, rajta kivul csak a csaladom van. Ok is azt mondjak, hogy a talalka bele fer, sot, ok meg partoljak is latva mit tett velem a parom. Ti mit mondotok?
2016. nov. 22. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Szar a kapcsolatod, nem bízol a barátodban, de nem szakítasz. Ha ahhoz, hogy mással találkozz a barátod háta mögött, nem vagy "hullaszerelmes", akkor a szakításhoz sem. Ez nem így megy. Tudod, egy kis gerinc.

Egyébként nem védem a barátodat, teljességgel érthető lenne a szakítás. A megcsalás, a háta mögötti randizás viszont nem.

2016. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Hasonlóképp vagyok, mint te. Szerelmes vagyok a páromba, de leszar és csak úgy tudnám elhagyni, ha találnék mást, aki iránt tudnék többet érezni,

Amúgy ez tipikus eset, te szedted fel, te akartad, akarod igazán a kapcsolatot, a férfi meg belement. Ő nem ragaszkodik hozzád.

Mivel egy szemét, azt mondanám nyugodtan ismerkedj mellette, ha neked így könnyebb és remélhetőleg találsz valakit, aki megbecsül.

2016. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Es mondd csak, ha labtorlo lennel, milyen szin szeretnel lenni? Lila, sarga?

A legjobb tanacs szamodra: noj fel a korodhoz, novessz agyat, onbecsulest es fejezd be a fuggest hulladek farokhuszaroktol, mert mar kozel vagy hozza, hogy eltanuld tole a hulladek viselkedeset. Es szallj ki ebbol, mert annyira megalazo, hogy nokent meg olvasni is kinos, mit meg nem tesznek notarsaim egy amugy total alja farokert.

2016. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na igen, jellemző, hogy mindig olyanok után szaladtok, aki semmibe vesz és megaláz benneteket, utána meg sajnáltatjátok magatokat, hogy nektek milyen rossz. Ha nem mersz szakítani, akkor meg is érdemled a jelenlegi sorsodat. Nekem nálad idősebb hapsiként sose volt barátnőm, se barátaim, tök egyedül kellett megküzdenem mindennel, apám nemrég meghalt, így még a családi háttér is instabilabbá vált, de mindent túl lehet élni egyedül is, nem kell ahhoz egy rossz kapcsolatban szenvedni. Amúgy a találkozással még nincs semmi baj, de az ilyenekből sokszor több lesz, és ha te megcsalod a barátodat, akkor te sem leszel különb nála, hiába jogos a dühöd, hogy ő hogyan viselkedik veled. Ha te is ugyanazt csinálod majd, mint ő, akkor utána neked sem lesz jogod másoktól megkövetelni a tisztességet. Találkozni találkozhatsz bárkivel, de ha össze akarsz jönni a sráccal, akkor előbb szakíts a barátoddal. Nyilván a legkönnyebb megoldás az, ha nem vállalod a kockázatot, hogy mégse akar összejönni veled az a másik fiú, de akkor mástól sincs jogod elvárni, hogy téged tiszteljen, és hogy gerincesen bánjon veled.
2016. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos a mai nők többségére jellemző az a gerinctelen és szánalmas magatartás, hogy a férfitól elvárják a bátorságot, a tisztességességet, de ők nem merik vállalni a kockázatot és a felelősséget semmiért. És még ők nyafognak, hogy nekik milyen rossz, mikor csak úgy mernének kilépni egy kapcsolatból, hogy máris ott van egy biztos másik pasi. Szégyen, hogy egyesek mennyire gyávák, mindig a legkönnyebb utat akarják választani, nehogy már meg kelljen dolgozniuk bármiért is, vagy esetleg egyedül maradjanak.
2016. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
Ez egy nyomorék és ez nem kapcsolat. Az csak kifogás, hogy nem bírod kiba***ni. Nem akarod. Ha igazán akarnád, megtennéd. Egyébként meg nem tudom, mit vártál egy olyan faszitól, aki a barátnője mellett veled is volt. (Nem tudom mi volt korábban köztetek, de én kapcsolatban, ha vki kezdeményez, simán elzavarom, aszt kész). Kicsit próbálni kéne egyedül lenni és megtanulni tisztába jönni magaddal, nem?
2016. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te nem szerelmes vagy, hanem függő ettől a kapcsolattól.
2016. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Konkretan en szedtem fel a paromat, tobb, mint fel evet udvaroltam neki, mert nem mert donteni kozottem es az exe kozott."


Nekem ennyi bőven elég volt. Gratulálok.

2016. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi van, szokás szerint megsértődött az itteni dicsőséges női különítmény a kommentemen? Pedig akinek nem inge, nem veszi magára... Egyébként továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy gyávaság nem vállalni a kockázatot, és csak akkor kilépni egy rossz kapcsolatból, ha már ott a biztos másik. Ezen az alapon akkor mi miért próbálkozzunk egyetlen nőnél is, hátha megaláz minket. Nekünk bezzeg oda kell mennünk, kezdeményeznünk kell, vállalnunk kell, hogy elutasíthatnak (néha nem is akármilyen módon), mások meg félnek attól, hogy egyedül maradnak, ha kilépnek egy rossz kapcsolatból. Ez már tényleg a szánalom kategória.
2016. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor talàlkozz azzal a fiuval !És aki ilyet jelent ki hogy az nem megcsalàs hogy akivel titokban talàlkozunk az nem megcsalàs az nem a pàrod !Én nem neveznêm annak !Ezzel a kijelentésével akarja tudatni veled hogy nem akar tőled komoly kapcsolatot és sztem màs csajtol sem !Mondjuk az én pàrommal nem vagyunk ismerősök fb-on de 100%-an kimutatja hogy szeret és nem csalna meg !
2016. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!