Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás után több, mint egy évvel működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm tavaly nyáron megcsalt az exével. Mikor elmondta azonnal kidobtam és nagyon megszenvedtem az utána következő 1 hónapot. Nem is beszéltünk egészen idén október végéig, amikor is történt egy elég nagy dolog az életemben (negatív) és nem tudtam senkit felhívni, csak őt. Azonnal meghallgatott, lehívott magához. Le is mentem, 3 napig ott voltam, eszméletlenül jó volt az a 3 nap, végre azt éreztem, hogy élek. Utána hazajöttem és a barátaim elhordtak mindennek, amiért lementem hozzá. Én úgy gondolom semmi rosszat nem tettem, nem ártottam senkinek vele. Aztán azóta folyamatosan próbál elérni a volt barátnőm, én megmondtam neki, hogy egyelőre nem akarok semmit, ő akkor is szeretné, ha újra lemennék. Eddig nem tudtam mit akarok, de mostanában kezdek rájönni arra, hogy én is akarom őt. De még mindig bennem van a tüske, hogy megcsalt, és nem érzem azt, hogy 100%-ban meg tudnék benne bízni, de viszont jó vele (nem csak a szex), ha vele vagyok azt érzem, hogy törődik velem, tudok vele beszélgetni stb. Ti mit gondoltok, mit kellene tennem?
2016. nov. 23. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A barátaid még nem vertek át. Nem kéne figyelni rájuk?
2016. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha kiderült utána egy percig sem.
2016. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Aki ribizli, az mindig is az marad.
2016. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
3as: ez szimplán csak primitív. De nem igaz. Az ember képes a változásra. Az más kérdés, hogy sokszor nincs második esély. Mert egy ember bizalmát visszanyerni szinte képtelenség. Ez nem azt jelenti, hogy nem változott meg, hogy nem képes stabil kapcsolatra és helyes döntésekre. Csak azt, hogy lápra nem lehet kastélyt építeni. Ez megingott már. A változás létezik. Csoda nem.
2016. nov. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátaidnak. Az egy dolog, hogy te akarod őt, de ő láthatóan csak ideig óráig akar téged.Nem lehettél neki igazán fontos ha ezt tette veled. Ráadásul ahogy te is mondtad, mindig benned lenne a tüske. Érthető hogy hiányzik hisz te szereted/szeretted. Most minden csodás, mint mikor először találkoztatok. Aztán újra bekerültök a szürke hétköznapokba és semmi sem lesz jobb. Még ha tegyük fel nem is teszi meg újra amit kétlek.
2016. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Te nem bízol benne, ez hosszútávon előjön. Most épp a pezsdítő légyottokat élvezitek, egy kis fűszer, de nem elég egy komplett vacsorához egy összetevő, amit utána sokáig kell szeretni.
2016. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

F_sza barátok, a szart tudják keverni, de amikor bajban voltál, mégiscsak az exedet tudtad segítségül.

A párkapcsolat az két ember ügye, nem közügy.

Én megcsaltam a feleségemet, hónapokig külön éltünk, aztán mégis milyen klassz családot építettünk vissza, szóval bármi lehet ebből is.

Ott kel elkezdeni, hogy akkor arra neki miféle oka volt?

2016. nov. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy én pesti vagyok, ő pedig debreceni, nem tudtunk minden nap találkozni. Az apja masszívan utálta, ez folyamatosan rosszul esett neki, az anyjával sem volt felhőtlen a viszonya így ez is rátett egy lapáttal. Azt mondta, mikor elmondta, hogy magányos volt és ezért tette.
2016. nov. 26. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
A legszánalmasabb dolog, amikor az ilyen ribizlik szoktak csinálni, hogy a lenti viszketést és a gerinctelenséget megpróbálják kimagyarázni úgy, hogy ők tűnjenek az áldozatnak.
2016. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű: exszel SOHA ne jöjj össze újra. Főleg akkor nem, ha ilyen miatt szakítottál, hogy megcsalt. Hihetetlen, hogy ez neked kérdés.
2016. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!