Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után hogy viselkedjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy viselkedjek? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

A barátommal már együtt vagyunk pár éve. Nem annyira rég megtudtam a böngészési előzményeiből, hogy elég sokszor nézegeti más lányok profilját/képeit, sokszor úgy, hogy rákeres olyan helyekre ahova szoktunk járni (pl kajálda) és megnézi azokat a lányokat, akik szintén lájkolták az oldalt vagy írtak oda... Ebből volt anno egy vitánk, de megnyugtatott, hogy nincs okom féltékenykedni


Ma elég sok dolgom volt és nem nagyon írtam neki. Délután pedig edzeni mentem (nem olyan régóta járok), ott vannak pasi ismerősök, akikkel szoktam spanolni. Egyik pasi mutatott egy edzős videót, ezt elmeséltem a barátomnak, ő meg rögtön féltékeny lett, hogy milyen csávó, stb, utána el is köszönt, majd még írt, hogy alig írtam neki egész nap, meg mi ez hogy pasikkal edzek, meg hogy ő küldött nekem szíveket is és nem reagáltam arra se semmit, akkor ő megy, majd keresem, ha akarom...


Nem álltam le vitázni, mondtam, hogy oké, akkor majd beszélünk, jó éjszakát.


Ezek alapján holnap mit tegyek? Kezdjek el vele én beszélni és írjak neki, mintha mi se történt volna? Vagy várjam meg, hogy ő keressen?


2016. nov. 24. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőjetek fel mindketten.
2016. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Tini kategóriába való. (Akkor is, ha papíron elmúltál már 18)
2016. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát kössz, érdemi tanácsot is kaphatnék? "Nőjetek fel mindketten." - na és hogyan?
2016. nov. 24. 21:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg gáz. Kommunikáljatok felnőtt emberek módjára. Ha neked rosszul esik, hogy más csajokat nézeget, mondd el neki normálisan, aztán add a kezébe a lehetőséget a bizonyításra azzal, hogy nem túrod át az előzményeket. Az, hogy kiakadt a másik pasin, valószínűleg amiatt van, hogy az edzőteremben elég jó pasik vannak, akikkel az új hobbidnak köszönhetően van közös pontotok + a veszekedés miatt amúgy is bizonytalan most.


A lényeg az, hogy fel kellene nőni...

2016. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De basszus, úgy bírom, hogy az ember idejön (mert ha tudná magától mit kell tennie, vagy lenne mellette egy ember aki tudna neki segíteni) segítséget kérni, mert neadjisten az első pasijával van együtt már évek óta (értsd: tapasztalatlan) és akkor ennyit kap, hogy "nőjjél fel", "beszéljétek meg felnőtt emberként".... Na de hogy nőjjek fel ha nincs viszonyítási alapom, mi az hogy "felnőni", mit csináljak vagy mondjak??


Megbeszéltük, elmondtam, hogy zavar, azt mondta nincs okom féltékenykedni. OK. Direkt nem mentem bele vitába azért mert ő elkezdett hisztizni. Ennél mi a "felnőttesebb"?? Tán a sarokba kellett volna állítanom?

2016. nov. 24. 21:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nehéz szitu. Ha nem bízol meg benne, mármint hogy lesed mit les, akkor joggal neheztel rád még akkor is ha ártatlan... ne leskelődj utána... ezt tudod te csinálni. sose, sehol nem nézed mit csinál.
2016. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy én mit lesek és mit nem (már amúgy se lesek semmit). Hanem az hogy az ő bedurcizására én most mit reagáljak?
2016. nov. 24. 22:06
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Én a helyedben halálosan nyugodtan közölném vele azt a tényt, hogy a gyerekes hisztivel nagyon úgy semmit nem lehet kezdeni az ignoráláson kívül. És ha maximum azért elnézést kérsz, hogy kicsit eltűntél, de senkinek nem tartozol elszámolással. Aszt ezt vagy elfogadja és képes a hiszti nélküli, előremutató konfliktus rendezésre vagy nem. Mondjuk utóbbi esetben az egészet, amit ti kapcsolatként definiáltok, hagynám a f*****ba.
2016. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szergej55 ***** válasza:
0%
Megérdemlitek egymást.
2016. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 icu75 ***** válasza:

Nem tudom,hogy jött le a barátodnak,de fb-n képeket profilokat nézegetni,nem ugyanaz mint élőben jó pasikkal spanoskodni.

A lényeg,egy kapcsolat bizalmon is alapszik,hinned kell a párodban.

A másik a tisztelet,nem teszek olyat ami őt bántja/sérti,bele kell gondolni hogy fordított esetben neked hogy esne a dolog.

2016. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!