Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmibe vesz a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmibe vesz a párom, hogy jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

A párom konkrétan azt csinál velem, amit akar.

Rájöttem, hogy ez nem élet, de nem tudom, hogy jöjjek ki.

16 évesen volt az első párkapcsolatom, 3,5 évig. Nem voltam szerelmes, azért voltam vele, hogy túléljem azt a korszakot(a biológia anyukám depressziós, alkoholista, skizofrén, meglopott engem, stb.). Kellett valaki, aki mellettem van. Nem tudtam szakítani, függtem a páromtól, mikoris jött egy srác, a jelenlegi párom, akibe tényleg szerelmes lettem, és máris szebb lett az életem.

Csakhogy kimutatta a foga fehérjét.

Ott aláz meg, ahol tud, mellettem más lányokkal flörtöl, úgy beszél velem, mint a kutyával, hülyének néz, ha elmondom a véleményem. Simogatnom, cirógatnom kell, ha ugyanezt kérem, ő fáradt, miattam ment tönkre az izülete, stb.

Próbáltam már szakítani, de annyira nem megy egyedül, hogy pánikrohamaim lesznek. Nem látom a kiutat. Ez bizony kapcsolatfüggőség.

Próbáltam a barátokkal elmenni ide-oda, de nem segít, mert csak azért találkoznak velem, hogy elmondják a problémáikat(azért is hívnak fel órákra telefonon, hogy meséljék a dolgaikat).

A pasik nem kezdeményeznek az utcán, nem néznek meg, gondolom érzik, hogy egy búskomor senkinek tartom magamat.

Már volt, hogy szakítottam a párommal, és olyan rosszúl lettem, hogy azt hittem, kampec, vége.

Tudom, nehéz tanácsot adni, de hogy erősítsem meg magamat?

Világéletemben mindenkinek csak adtam és adtam, de nekem nem adták ezt vissza szépen kihasználtak, és most itt állok.


2016. nov. 25. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Más erre nem lehet írni, mintsem hogy szedd össze magadat! Kérj orvosi segítséget, hátha attól jobb lesz.
2016. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudatosítanod kell, jobb egyedül mint egy ennyire borzalmas kapcsoltban.

Így csak magadtól veszed el lehetőséget egy sokkal boldogabb életre.

2016. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el! Igenis szakítanod kell, talpraállsz és idővel találsz magadnak egy társat, mert akivel most együtt vagy az nem az! Légy pozitív!
2016. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ott aláz meg, ahol tud, mellettem más lányokkal flörtöl, úgy beszél velem, mint a kutyával, hülyének néz, ha elmondom a véleményem."


Leepiti az önbecsülésed és az önbizalmad, hogy azt hidd, értéktelen vagy, nem kellenel másnak.

Pedig ez nincs így.

Ez az ő hatása.

Mindig rád teszi a felelősséget, egy onbizalomhianyos, manipulatív féreg.

Talán valamiféle megmentot keresel benne, emiatt is többet megengedhetsz neki,nagyon helytelenül.

Nem fogja megoldani a problémáid, ha benne ragadsz egy szar kapcsolatban, inkább egyre több lesz tőle, mentálisan teljesen leepulsz mellette.

Nincs olyan lelki probléma, amiből ne lehetne talpra állni.

Anyukád skizofrén alkoholista, gondolom bantalmazott kiskorodban... nem csodálkoznék, ha igen, a leirtak alapján.

Hogy erősítsd meg magad?

Arra kellene koncentrálnod, amiben jó vagy! :)

Kis célok kellenének, hogy sikerelmenyed legyen, egyből jobb lenne a helyzet. :)

Esetleg valami karitatív tevékenység?

Ahol normális emberekkel kerulnel kapcsolatba, akik nem azt néznék, mi hasznuk belőled...

Milyen hobbid van?

Milyen végzettséged?

Tanulsz vagy dolgozol?

2016. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!