Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátom semmibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom semmibe vesz. Szerintetek felesleges hiszti részemről, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 2 éves kapcsolat, egy éve élünk együtt. Szeretem, el tudom képzelni vele a jövőmet, de nagyon sokszor megbánt és hiába beszélem meg vele, hogy nem esnek jól dologok újra és újra megteszi. Most jelenleg azért "hisztizem", mert munkahelyet szeretne váltani és mondogattam neki, hogy a szakmájában (szakács) keressen munkát, mert ott kapna nyílvan a legjobb fizetést. Megkaptam tőle, hogy engem csak a pénz érdekel, ő utált szakács lenni, nincs elég gyakorlata benne, 12-14 órazni kell, stb. Úgy voltam vele, hogy akkor legyen 90 ezerért betanítottmunkás, ha így boldog. Erre tegnap felkereste egy közös ismerősünk, akit én nagyon nem kedvelek, többször is megalázott, mások előtt elhordott mindennek oknélkül, a barátomnak tartozik nem kevés összeggel, és arra kérte, hogy menjen oda szakácsnak(!), ahol ő dolgozik. A barátom persze egyből benne volt, ma délutan már be is megy beszélni a fönökkel. Most persze nem érti, hogy mi a bajom, hisz az lesz, amit én akartam. Baromira nem érdekli, hogy hogyan viselkedett velem anno ez a kedves ismerős, akivel együtt kell dolgoznia majd, hogy tartozik neki, amit sosem fog visszaadni, hogy elvileg "utál szakács lenni",most nem számít, hogy 14 órázni kell heti 4 napot..ha más mondja neki, akkor egyből ugrik.

Sok ilyen történt már egyébként, nem ez az első esett, hogy úgy érzem az én szavam kevesebbet ér neki, mint bárki mássé.

Valahol megértem, hogy szivesebben megy oda, ahol van ismerőse, de pont egy ilyen drogos, személyiség zavaros ismerőssel akar együtt dolgozni? Naponta kb 20 szakács állást hirdetnek, vagy akár maradhatna a mostani munkahelyén is, amit amúgy szeret csak a főnökével van gondja (de kinek nincs??).

Vagy ti is úgy gondoljátok, hogy csak hisztizek?


2016. nov. 19. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Minek vesztegeted az idődet egy ilyen megalomániás,bunkó mellett? Dobd ki és keress egy normális pasit.
2016. nov. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyre jobban érzem azt, hogy jobb lenne lépni, mert csak egyre boldogtalabb vagyok vele, de van rengetek jó tulajdonsága is, és mivel szeretem nehéz elhagyni, új életet kezdeni nélküle.
2016. nov. 19. 09:35
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Igazi tripák baromnak tűnik. Én a helyedben ott hagynám.
2016. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Nálam akár milyen tündér lehet a pasi, ha a szavamat semmibe veszi, az instant kizáró ok.
2016. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy szereted, csak arra elég, hogy beléd törölhesse a lábát büntetlenül, és ezt ő meg is teszi.

Könnyebb lenne neked nélküle, hidd el! Nem minden férfi ilyen, sokkal egyszerűbb lenne olyan társ mellett az életed, aki emberszámba vesz téged is, és nem tekint alsóbbrendűnek csak azért, mert luk van a lábad között.

Sőt, ennél az is jobb lenne, ha egyedül maradsz, de te irányítod az életed, és viszed előbbre. Nem hátráltat senki.

2016. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Az emberek hajlamosak kapaszkodni a múlt szépségeibe, épp csak lemaradnak emiatt a jelen lehetőségeiről. Ugye értesz engem? El kell engedni azt, akivel nem vagy boldog.
2016. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék, hogy hogyan is zajlott le köztetek ez a beszélgetés... Mert nem mindegy ám.

Engem pl anyám tud halálosan megsérteni ha a végzettségemről vagy a tanulmányaimról van szó, és ilyenkor én bepipulok.

Valahogy ebből a "Úgy voltam vele, hogy akkor legyen 90 ezerért betanítottmunkás, ha így boldog" mondatból nem kis arrogancia sugárzik. Nem mondom, hogy te vagy a hibás, csak azt, hogy lehet, mindkettőtök sáros.

2016. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!