Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit számít a külső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít a külső a hosszútávú kapcsolatoknál, ha egyébként minden más stimmel?

Figyelt kérdés

Anno összejöttem egy lánnyal, aki külsőre nem fogott volna meg alapból de annyi sok közös volt bennünk, hogy nem is volt kérdés, hogy összejövünk... Azóta hat év telt el, hihetetlen közös élményekkel gyarapodtunk, millió szállal kapcsolódunk egymáshoz, nagyon jól megértjük egymást, kb soha nem veszekedtünk, és sok éve úgy gondolom, hogy ő lehet a társam egy életre...

Viszont egy ideje hiányérzetem lett mellette, elkezdtem más lányokat megnézni az utcán, és elkezdtem őt kevésbé szépnek látni. :( Többet és változatosabbat szeretnék szexuálisan, mint ami vele van.

A kérdés, hogy vajon ezzel mit lehet kezdeni? Jó lehet így a kapcsolat egy életre, vagy örökre hiányérzetem lenne mellette? Vagy idővel megcsalnám és rájönnék hogy mást/mégis őt akarom?

Esetleg ez normális bármelyik kapcsolatban, hogy soksok év után már nem olyan vonzó a másik, és hogy a szex nem olyan izgalmas? Ilyenkor mit lehet tenni?

Vagy ez tipikus pasi dolog és elkerülhetetlen?


Igaziból mostanában gondolkodtam el rajta, hogy megkérem a kezét, de ilyen érzések mellett elbizonytalanodtam. :( Pedig nagyon boldog vagyok vele már évek óta.


33/F



2016. nov. 25. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok tanácsot adni, de néhány szempont a mérlegeléshez:

-Az ember külseje folyamatosan változik, a nők testét a gyerekszülés drasztikusan át tudja alakítani minden szempontból (nem törvényszerű, de esélyes). Ez MINDEN nőre igaz, azokra is, akiket most különösen vonzónak és kívánatosnak találsz, semmi garancia nincs arra, hogy 10 év múlva is így lesz.

-Mindenkinél van szebb. Ha a párodat más nőkhöz hasonlítgatod, akkor garantáltan látsz nála vonzóbbakat.

-A barátnőd is lát nálad vonzóbb férfiakat napi szinten, ebben teljesen biztos lehetsz. Örülnél neki, ha a kapcsolat minőségét ez alapján ítélné meg, hogy van-e nálad vonzóbb, szexisebb pasi?

-A szexuális igényeidet jelezted felé?

-A legtöbb párkapcsolat rákfenéje az, hogy a férfiak elkényelmesedve várják, hogy a párjuk legyen vonzó és nőies. Pedig hát közhely, de minden nő annyira nő, amennyire a mellette lévő férfi férfi... az a nő, akinek folyamatosan udvarolnak, kivirágzik és szexuálisan is aktívabb, mint azok, akiknek a párja alanyi jogon elvárja, hogy a kapcsolat szuper legyen.

-Ami hiányzik a kapcsolatodból, azt TEDD BELE. Randizzatok újra, udvarolj, hódítsd meg! Ha ezt teszed, egy vadiúj nőt kapsz!

-Ha ezt most nem teszed meg, akkor bizony könnyen lehet, hogy a következő barátnőddel is eljutsz ide... és a következővel és a következővel... Az exemnél volt így: ha egy kapcsolata kezdett kihűlni, akkor ahelyett, hogy a meglévő kapcsolatába fektetett volna energiákat, azonnal az ÚJ felé kezdett el nézelődni. Sajnos ezt csak későn tudtam meg... velem is ezt tette: mikor már belekényelmesedett a kapcsolatba, elkezdett kifelé kacsintgatni. Azóta évek teltek el, és most már az újabb kapcsolata is ellaposodott, ahogy az összes eddigi. De még mindig nem veszi észre, hogy a hiba az ő készülékében van... (A mostani a 4. ilyen kapcsolata, ami az elkényelmesedés miatt ment tönkre.)

-Az a bizonyos közös hullámhossz, meg a jó kapcsolat bizony nagyon ritka kincs. Nem árt, ha tudatosítod, hogy 1000-ből jó, ha egy ember akad, akivel tényleg összepasszoltok, és őt még ugye meg is kéne találni... na meg ugye függetlennek is kéne lennie, meg kölcsönösnek a vonzalomnak, stb. stb.


Ne hidd, hogy a nőket nem érik ingerek! Naponta találkozom olyan pasikkal, akik egy-két dologban jobbak, mint a párom. De ez a lényeg: egy-két dologban. A kapcsolat működése viszont ezernyi apró tényezőn múlik, és tudom (tapasztaltam), hogy ezekben viszont a párom a jobb. Nem fogok eldobni egy jól működő kapcsolatot egyetlen tényező miatt. Arról nem beszélve, hogy mi ezt a kapcsolatot már felépítettük: megtanultuk tolerálni egymás hibáit, összecsiszolódtunk a szokásainkban, kialakítottuk a magunk konfliktuskezelési stratégiáit. Ha most valamiért újra kellene kezdenem valakivel, akkor ez mind lenullázódna, és retteghetnék, hogy majd amikor elmúlik a kezdeti rózsaszín ködös időszak, akkor is elég stabil lesz-e a kapcsolat! Igen, nálunk is voltak időszakok, amikor kezdtünk belekényelmesedni. Akkor elkezdtünk újra randizni, közös élményeket gyűjteni, újra meghódítani a másikat. Vettünk szexjátékokat, kipróbáltunk új dolgokat. Ez egyébként tizedannyi energia, mint egy kapcsolatot nulláról felépíteni.


A döntés a tiéd, hogy mibe fektetsz energiát...

2016. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezt a választ, telitalálat volt, sokat segített.

Azóta eltelt másfél év, még mindig együtt vagyunk, sok újabb élménnyel gazdagodtunk, és javult a szexuális életünk is! :)

2018. okt. 13. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!