Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gidajappy kérdése:

Ilyenkor mi a helyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy érdekes szituáció előtt állok, van 2 ismerősöm. Az egyik egy lány "barátom", régen kavartunk, csak aztán kiderült hogy ő mással is kavar, de valahogy jól éreztük magunkat egymás társaságában (nem, nem barátság extrákkal :D) és jóba lettünk, de ma mar nem beszélünk. A másik személy pedig egy srác, az ő jelenlegi barátja. Most pénteken a lány felhívott, kissé kétségbeesetten hogy másnál van, lefeküdt valakivel, megcsalta. Semmi érdemlegeset nem tudtam mondani, szerintem csak a szokásosat amit ilyenkor bárki mondana. Viszont a lányt ismerve, kinézem belőle hogy el fogja titkolni. A srác, a barátját nem nagyon ismerem, hallottam csak róla, de szimpatikus rendes srácnak tűnik, sokat dolgozik stb. Gondolom a kérdés adott, mi a helyes ilyenkor? Elmondani a gyereknek hogy te mivan??? Vagy hagyni hogy nem az én ügyem. Tudjatok van a mondás "banj úgy másokkal ahogy elvarnad hogy banjanak veled", valahogy így van nem tudom pontosan.. Nos.. Nem tudom férfi társaim hogy vagytok vele (de akar nő is) de en ebben a helyzetben lennék azt hiszen jobb lenne ha akar egy full ismeretlen személy is, de ha biztosan tudja (szinte meg bizonyítani is mert Facebookon is megírta a lány nekem) akkor én szeretném, vagy "örülnék" ha lehet ezt így mondani, ha elmondaná nekem. Bármi is lesz természetesen várok, pár napot ilyesmi mielőtt teszek vagy nem teszek semmit reménykedve abba, hogy közli a gyerekkel, hogy mit tett. Egyszerű véleményt, ne fa vicceket, érett válaszokat várok!

2016. nov. 26. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a te dolgod. Nehéz helyzet de szerintem mivel a csaj a barátod vagy mid és a srác idegen így a csajnak "tartozol hűséggel". Tudom irtó hülyén hangzik de nem tudom jobban megfogalmazni amit gondolok. Ha a srác lenne vagy mindketten a barátod akkor el kéne neki mondani de az én szememben az ismerősi/baráti viszony azt jelenti hogy tartom a hátam az illetőnek mondjuk falazni ténylegesen nem falaznék neki de nem is szólnék bele hacsak a srác meg nem kérdez mert hazudni nem hazudnék senki kedvéért.

Tehát kívülálló ként nem a te dolgod. A csaj bizalmát eljátszanád a srác meg lehet nem is hinne neked és q csaj kimagyarázzná.

Persze biztos van akinek erősebb az erkölcsi iránytűje de én így látom

2016. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad belefolyni. Ez az ügyük, intézzék egymás között. Egyébként is fiú vagy, a bekavarás meg a csajok "dolga". Ők érzik mindig úgy, hogy bele kell szólniuk.
2016. nov. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!