Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, a nagy helyzet, az, hogy van egy párom már régóta, nem veszekszünk igazából jól meg vagyunk. Viszont el kellett mennem egy tanfolyamra, ahol megismerkedtem valakivel, aki szintén jó házasságban él. De! Egyszerűen első perctől megtaláltuk a hangot egymással, egész nap röhögünk, ugyanaz érdekel minket, egyszerre mondunk dolgokat, beállítottságba is tök olyan mint én, tök felüdültnek érzem magam tőle. Mintha szerelmes lennék, vagy nem is tudom mi ez. Meg is jegyeztük, hogy előző életünkben biztos találkoztunk már. Tök boldog vagyok, de persze lehetetlen, hogy a plátói dolgokon túl bármi is legyen köztünk. Csak attól félek, ha vége tanfolyamnak többé nem látom. Viszont komolyan mondom életemben ilyen intenzíven és gyorsan nem alakultak ki bennem érzések mint most. Ti mit tennétek a helyemben? Légyszi normális válaszokat írjatok, nem kell a bírálat. Bárkivel megeshet ez. Köszönöm előre is!

2014. szept. 20. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem csinálnék, élném tovább az életem a párkapcsolatomban, a másik is házasságban él.
2014. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én találkoznék vele, nincs benne semmi rossz

voltam már ilyen helyzetben, és sajnos nem lett belőle baráti tali se, pedig kellett volna, csak még túl fiatal voltam ahhoz, hogy szétválasszam a sima tetszést tőle :(

2014. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem találkoznék vele és nem is keresném a kapcsolatot. Túl könnyen lehet sérülés a vége. Lehet, hogy bele tudnál annyira szeretni, hogy otthagyd a férjed, de ő nem biztos, hogy otthagyná a saját családját.

Az elején nehéz lesz, aztán túl leszel rajta. :(

Bárkivel megeshet, itt jön a jóban-rosszban. Van kísértés és dönthetsz róla. Itt jön a pillanat, amikor a kezedben van a döntés.

2014. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy cipoben jarunk, kerdezo.:-) Te legalabb elfelejtheted ha vege lesz a tanfolyamnak, de nekem az uj fonokommel alakult ez ki. :-( Hogy mi lesz belole, a jo eg tudja! Probald kellemes emlekkent kezelni majd, ha vege a tanfolyamnak.
2014. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!