Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a helyes (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyes (többi lent)?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó,hogy tetszik egy fiú.Na jó.A tetszik talán enyhe kifejezés,inkább szerelmes vagyok ebbe a fiúba.Az egyetlen gond,hogy barátnője van legalább 2 éve.Ismerem jól a lányt,és ugye ilyen helyzeben magad jobbnak gondolnád a fiú mellé mint őt.Legszívesebben szétszakítanám őket.Ismerem a lány családját,és ha ezt megtenném félek,hogy megutálnának.Nekem ez a kapcsolat nagyon úgy tűnik,hogy csak megszokásból vannak együtt.Egyrészt viszont valamit jól csinálhatnak,vagy sokat jelenthetnek egymásnak ha már ennyi ideje együtt vannak.És most nem tudom eldönteni,hogy inkább melyik a kettő közül.Még annyit tennék hozzá,hogy ez a fiú mindig lájkolja a kèpeimet egy közösségi oldalon.Az új kèpeimet folyamatosan lájkolja,de olyan is van,hogy egyszerre több régit,ami nem jelenhet ki nála a kezdőoldalon.Rezen a közössègi oldalon meg lehet tekinteni,hogy ki kinek mit lájkol,és ő senkinek nem szokott semmit,csak az enyémet.Nem tudok mit tenni.Mindennél jobban vágyom rá.Vélemény?Köszi mindenkinek előre! :)
2014. dec. 30. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit,majd találsz mást! Ez a helyes.És ne barátkozz velük,ne találkozz velük.
2014. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szerintem ha nem lennènek együtt,lenne esélyem.Csak nem tudom meddig kell még várnom,hogy szakítsanak.:(
2014. dec. 30. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkora gyökér csak nem lehetsz már.. Ezt mêgis hogy gondoltad?!? A fiú azért van a baratnőjével, mert szereti, ha meg megszokásból, az sem a te dolgod. Attól, hogy Facen lájkolgat, az nem jelent semmit. Felejtsd el ezta fiút, azt ajánlom. Persze ez nem olyan könnyű, mint kimondani, de szerintem Te pontosan tudod, hogy ez a helyes.:)
2014. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokmindent kidob s Facebook, de nem minden lájkolást. Meg te sem vagy fönt éjjel nappal, szóval lehet, hogy a szexi csajokat éjjel lájkolgatja.. Vagy pont olyankor, amikor te nem vagy fent ;)
2014. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jesszus.. Beszéltél már valaha ezzel a sráccal, mert olyan felszínes dolgokat mondtál el.. ?
2014. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!