Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szeretne jönni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeretne jönni a rokonaimhoz és sokan lesznek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 08:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez így kicsit kevés infó.. mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok... miért nem akar menni? ...

Milyen alkalom lesz...

Csak pár támpont, amiből értelmes válaszokat kaphatsz..

2016. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menjen.
2016. nov. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Meg esküvő is lesz és oda se nagyon nem hozza fel a témát!Mondjuk megértem mert a rokonaimnak mindnek jól megy a szekér és hàt pàromnak nem igazàn és volt hogy inkàbb a tesojaihoz ment minthogy velem a rokonokhoz!Volt hogy eljött de ezt kijelentette hogy ő hozzàjuk nem jön de a màsik rokonomhoz igen!
2016. nov. 26. 08:33
 4/19 A kérdező kommentje:
2éve én 25L ő 30 F
2016. nov. 26. 08:36
 5/19 anonim ***** válasza:

Kifogás... Valami felett elsiklassz.

30 évesen .. 2 év után ez egy elég harmatgyenge indok.


31N

2016. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem szegényként a párom jómódú testvéreihez/szüleihez járni. Évente 2-3 alkalommal max. De én azért, mert a páromat a szülei nem támogatták semmiben, a többi testvérét pedig teletömték pénzzel és házat építettek nekik.
2016. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Alapból nem értem, hogy mi a francért kell nektek mindenhova magatokkal rángatni a férfiakat?

Plázázni, rokonokat látogatni, bevásárolni a teszkóba, stb., aztán ha nem akar menni, akkor meg megy a hiszti. Féltek egyedül, vagy mi van?

2016. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én sem szerettem menni az exszel, mert éreztették velem, hogy alacsonyabb "rendű" vagyok, mint ők.

Gyomorgörcsöm volt minden látogatáskor (ami 2 nap minimum, mert messze laktak)...


27N

2016. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

7-es. Sajnos sok lány/nő él olyan családban, ahol állandóan egrecíroztatják, hogy miért van egyedül vagy, ha épp nincs egyedül, akkor mit szégyell a párjában esetleg, miért nem vállalja föl..stb. Na az ilyen vitákat lehet simán elkerülni azzal, ha az ember magával viszi egy-két ilyen eseményre a másikat és, ha nem kényszerként éled meg még akár jól is érezhetitek magatokat. Bevásárolni pedig általában azért hívja magával a nő a férfit, mert általában nem csak egy kenyeret vesz és bármennyire is nem szimpatikus ez sokaknak, igenis a férfi az erősebb fizikailag általában, ő könnyebben pakol és a naiv nő azt hiszi, hogy ennyit talán nem nagy dolog megtenni azért, akit szeretünk. A plázázás más téma. Én is szívesebben megyek a párommal, mert általában, akkor sok mindent veszek és az sok idő. Hétvégén van erre lehetőségem, de nem szeretném az egész napra egyedül hagyni pl, ha velem jön, tudunk ebédelni együtt, kávézni délelőtt, amíg sétálunk a boltokban beszélgetni, nevetgélni. Ott is lehet jól érezni magad.. Persze ezek személy függő dolgok, de szerintem egyik sem világvége nagy elvárás. :)


A kérdésre a válasz pedig, szerintem mondd el neki kedves kérdező, hogy ez számodra fontos és sokat jelentene, ha eljönne.

2016. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
7-es te nagy tévedésben vagy tescoba meg vàsàrolgatni kb 1évben 1-szer ha eljön sokszor volt hogy nem vele mentem meg a rokonokhoz sem sűrűn jött volt hogy nem erőszakoskodtam de mikor csalàdi nyaralàsra sem jött el gondolhatnàd milyen érzés ha pàrod nincs veled ja és az 1-szer egy évben szoval nem is értem mi a bajod ezzel!Akkor két ember hogy csiszolodik majd össze ha csak az àgyban talàlkoznak hogy ismerik meg egymàst ha folyton külön jàrkàlnak !?Ne okoskodj mert nincs igazad !
2016. nov. 26. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!