Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, soha nem csalnám meg, de ő mégis mindig rám akarja kenni hogy megcsalom és túloz a dolgokon. Miert?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap ugy köszönt el tőlem egy baratom (fiú) hogy puszi, és én is vissza írtam neki hogy puszi.Ezt a párom meglátta és kiakadt hogy megcsaltam, meg átverem.Haza is ment tőlem egyből, és azt a tudatot próbálta bennem ébreszteni hogy rosszat tettem.El szokta kérni a telefonom is hogy bele nézzen,ezt is akkor látta mikor nézegette hogy kikkel beszélek.Miért csinálja ezt? És mi a megoldás erre?

(Nő)


2016. nov. 26. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő csal meg, és így terel. Én nem tűrném az ellenőrizgetést és a számonkérést.
2016. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bízik benned, nem is fog. Ez csak rosszabb lesz.


(Egyébként pont az ilyen típusú emberek szoktak gyakran félre menni.)

2016. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a második megmozdulása után kidobtam volna. Nem tűröm, hogy ellenőrizgessenek, pláne kutassanak a dolgaim közt.
2016. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteges. Az ilyen nyomorékok először a barátoktól marnak el, később a családodtól. Fuss!!!!!!
2016. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
He??? És még a barátod??? Vágd ki, mint macskát sz@rni!!! Mi az hogy belenéz a telefonodba???
2016. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem hiszel majd nekem, de mindenki magából indul ki - egyáltalán nem hülyeség, hogy az ilyen ember lép félre leggyakrabban. (Példának okáért egy rokonom betegesen retteg attól, hogy meglopják őt, pont azért, mert ő büszkén csórja el a munkahelyéről a szappant és a kéztörlőket. :))
2016. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás, hogy elhajtod.. átvágod torkát, mielőtt ő tenné a tieddel. Mert benne van az is, hidd el.

Most bűntudatot ébreszt benne, ha sikerül, nyert is, leépülsz zombivá, megszűnik az akaratod, a kapcsolataid felszámolódnak, elveszi az életedet....

Lehet, túlzásnak tartod, de hány ilyen van.

Nem csináltál semmit, ami rossz, kivéve, hogy belementél abba, hogy rendszeressé vált a telefonod ellenőrzése. Miféle szerelem ez a részéről??????

2016. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
Tipli.
2016. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos idővel ez csak rosszabb lesz... Igazuk van a többieknek. Ha maradsz sok szenvedést fog még okozni. Remélem lesz erőd minél hamarabb kilépni ebből a mérgező kapcsolatból..
2016. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!