Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire komoly sértés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire komoly sértés, hogy a barátnőm nem ad hozzáférést az instagram képeihez (nem engedi, hogy kövessem)?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kb 2. éve vagyunk együtt. Azt mondja, azért nem engedi, hogy kövessem, mert akkor egy csomó mindent kommentálnék, és állandóan sok mindent kérdeznék. Egy évvel ezelőtt megmutatta nekem a telefonján az instagramját, - akkor még nekem nem volt - és nem volt benne semmi különös. Érdekelne a véleményetek, pro és kontra. Nagyon köszönöm!

2016. okt. 20. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Az első tippem annyi, hogy a félpucér seggét/ mellét mutogatja a világnak, amire nyáladzó palik verik a brét, és ezt nagyjából be is kommentelik... kérd meg, hogy mutassa meg megint - arra nem lehet az a kifogás, hogy kommentelnél.
2016. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Regisztrálj egy kamut, töltsd le valami vadidegen pasi képét, akit google nem dob ki első találatnak, és próbáld meg azon bekövetni, szerintem jóváhagyja, és mindenre fény derül, csak keress olyan képet aki szerinted a zsánere lehet
2016. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Naggyon! Viha a biliben.
2016. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat szerintem biztos kemeny kepek vannak kint, alattuk faszik. Ha az en baratom ezt csinalna akkor ki lennek akadva.

Mondjuk az enyem se piskota, fbon leallitottam egy ribizlis lanykoveteset akinel anno probalkozott, es azt mondta nekem h o leallitotta meg mit tudom en. Magyarul hazudott es szokta nezegetni.

Mindenki ilyen???

2016. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!