Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom testvére agydaganatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom testvére agydaganatos lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal , a napokban derült ki hogy a húga agydaganatos lett, jóindulatú de nem lehet műteni mivel rossz helyen van.

Én a hugát nem ismerem, viszont a barátom nagyon maga alatt van, hogyan segíthetek neki? a sablon szövegeken kívűl nem tudtam neki egyéb dolgot mondani, mivel lesokkolt mikor megtudtam persze ölelgettem puszilgattam. Hagyjam egy kicsit magára, vagy keressem folyamatosan, legyek nagyon pozitív, bátorítsam vagy sírjak vele? mit kell ilyenkor tenni?

még viszonylag friss a kapcsolatunk, eddig minden tökéletes volt, félek hogy emiatt eltávolodunk, de az agyára se akarok menni, nagyon szomorú vagyok miatta...


2016. nov. 26. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

11 joindulatu daganat van bennem,6havi kontroll es semmi tennivalo.Elvileg nem fog elrakosodni.

Szoval nincs itt a vilagvege.Szerintem semmilyen sablonszoveg nem kell,legy mellette,ha sir,oleld kozben.A ti eletetek megy tovabb,igazodj az o hangulatahoz,de semmi kirivot nem kell tenned,mondanod,legy mellette.Ha egyedul szeretne lenni,hagyd egy kicsit.Ennyi.

2016. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Alkalmazkodj amennyire tudsz és légy megértő de a világot nem tudod megváltani és nem is kell! :)
2016. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!