Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagy már békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy már békén ezzel a mániájával?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyok együtt, és mostanában rájött a sportolhatnék. 2-féle edzésre jár, és majdnem minden nap fut. Ugyanolyan vékony volt, mint én most, de az étkezésén nem változtatott, úgyhogy csak egy kicsit izmosodott meg fél év alatt. Állandóan nyaggat, hogy menjek vele sportolni, már borzasztóan elegem van... otthon szoktam egy kicsit tornázni, és kb. erre van igényem. Nem érdekel, ha egészségtelen életmódot élek vagy mittudomén, korán halok meg, én szívesebben foglalkozom a saját hobbijaimmal, amíg ő futkározik a tó körül. Kértem, hogy nyugodtan szóljon, ha a külsőmmel van baja, de azt mondta, csak szeretné, ha egészségesebben élnék. Ezt aranyosnak találtam elsőre, de a 100. alkalommal már nem. Az én életem, majd én eldöntöm, hogyan akarom élni, de nem érti meg, mert ő boldog a sportolástól... amúgy 45 kg és 163 cm vagyok, szóval nem vagyok kövér.
2016. nov. 27. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Örülne, ha együtt csinálnátok a dolgot. Neki örömet jelent és megosztaná veled. Köss kompromisszumot: Egyik héten te csinálod vele a hobbiját, a másik héten ő veled a te hobbid.
2016. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Párszor elmentem vele az elején, és természetesen pofákat sem vágtam, jó móka volt, de akkor mondtam, hogy kipróbáltam, többet nem szeretnék menni.


Az én hobbijaim mind magányos elfoglaltságok, nem tud bekapcsolódni, és szeretek is egyedül lenni olyankor. Nekem nincs ilyen igényem, mint neki, hogy vele csináljam a hobbiját. :)

2016. nov. 27. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy harmadik közös hobbi a megoldás. Találjátok ki.
2016. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem illetek össze mivel ő ennek örül hogy sportolhat és van ilyen dolgokra igényed de neked nincsen te inkàbb elvagy olyankor magadban !Én is van hogy egyedül szeretem csinalni az elfoglaltságomat de vannak kivételek hogy félre rakom !
2016. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő változott, nem te, szóval neki kéne felfogni, hogy nem erőszakolhatja rád az újonnan felvett szokását.

Szépen tagoltan mondd meg neki, hogy felfogtad, mit szeretne, fogja fel, hogy nem szeretnéd.

2016. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!