Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ááááááá szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ááááááá szerelmes vagyok Istenes Bencébe (viva ben), mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 17:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Majd kiszeretnél belőle ha láttad volna róla azt a képet... Van ilyen, én Markba voltam szerelmes, mostmár csak nem is tetszik. Sok mindent nem tehetsz, ne foszd meg magad tőle, ha van a tv-ben nézd meg stb... Egy idő múlva elmúlik meglásd.
2010. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Negyedik kicsit hülye lehet.
2010. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
velem is volt ilyen, de hiddel ez nem szerelem csak vonzódás, ha összejössz egy hozzád való fiúval el is fogod felejteni...
2010. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez elfog múlni ne aggódj! Én is találkoztam vele, a Pesti úti tescoban, valami haverjaival volt, csajokkal, pasikkal és ugyan olyan hülyén vihogott mint a tv-ben.
2010. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy belé szerelmes csak "belezúgtál" a 2 nem ugyanaz.

Mert ha nem ismered nem tudod szeretni.

Én is szeretnék vele találkozni,autógramot kérni XD!! De nem sokszor voltam az életembe pesten.

:( :))))))))

2010. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokt!:)

nekem van!:P

2010. júl. 19. 11:11
 17/21 anonim ***** válasza:
Ábrándulj ki belőle, mert Zsóval járnak!!!
2010. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

öhm...arra a Zsóra gondolsz aki mindig betelózik az I.A.-ba?Hallooood!...sztem téged vki nagyon félreinformált!XD

azért kössz a téves infót!!:p

2010. szept. 16. 13:46
 19/21 anonim ***** válasza:
énis nagyon bele vok zúgva annyira h mindig sirok örömömben h taliztam vele amikor jöttek szegedre
2011. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt a képet és kiábrándulsz belöle


[link]

2011. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!