Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizzak meg benne újra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizzak meg benne újra? Vagy ne erőltessem?

Figyelt kérdés
Párommal 11 hónapja vagyunk együtt. Múlthéten falunap volt nálunk ahol látta az egyik régi ismerősét. Elkezdtek Facebookon beszélgetni de olyat h a csaj medencézett és a párom írta hogy menne ő is oda. A lányt fodrász a párom írta hogy akkor oda fog járni fodráshoz. De a végén odairta hogy reméli hogy talál párt magának. Én ezt megtudtam és kérdőre vontam, még ő volt felháborodva hogy ne legyek féltékeny mert ezzel tönkreteszem a kapcsolatunkat, ő velem képzeli el a jövőjét meg együtt akar élni velem meg nagyon szeret stb. Hogy bizzak ezután benne?
2016. jún. 30. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan bízz meg a párodban!! Ne félj, pont most mutasd meg, hogy királynő vagy, nem kell aggódnod mindenféle fruska miatt! Nehogy elkezdj most pörölni vele emiatt, mert akkor csak ráteszel egy lapáttal, hogy menekülni akar! Nyilván mondd hogy nem örülsz, hogy csetelget a csajjal, de ne tiltsd el tőle. Tiltott gyümölcs még édesebb!! Ha nem tilos, le fogja szarni, figyeld meg! Téged szeret!!!!
2016. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"De a végén odairta hogy reméli hogy talál párt magának" ---> ebből mi a gyanús? szerencsét is kívánt neki, nem ajánlotta fel magát szerintem egyik esetben sem. A medencézést is szerintem úgy értette, h ő is medencézne. De nem a csajjal... így h nem látom a beszélgetést, csak elmondtad, így ennél többet nem tudok mondani :)
2016. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én párom is szeret flörtölni. Ez még természetes dolog. Nem csalt meg. Ha már ennyitől nem bízol benne az nagy baj mert azt jelenti eddig se nagy volt a bizalom.
2016. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán úgy, hogy nem állsz neki meghazudtolni őt odabent a kis fejecskédben.


Kezdetnek.

2016. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!