Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a barátom mindig fáradt a szexhez? Lesz ez jobb valaha?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt. Nem élünk még együtt, 1 évig én albérletben laktam (egyetem miatt), akkor heti 2-3 napot együtt aludtunk. Most én lakom nálunk 1 éve. Viszont ez 1 óra buszozásra van a várostól, ahová járunk egyetemre. Fárasztó minden nap bejárni, mert 20 perc séta a buszmegálló, utána 1 óra busz, és megint séta, szóval ez napi kb. 3 óra csak az utazás.


Nekem igazábl már nem kellene bejárnom, mert végeztem, csak azért megyek be, hogy a barátommal tudjak találkozni legalább abuszon, mert ha hazaérünk általában benyomja a tv-t, beadandót megcsinálja és alszik is olyan 11 órakkor.


Én megértem hogy fáradt, mondjuk a nehéz napokon, de van hogy ugyanazt csináljuk egész nap és én lány létemre nem fáradok el benne, ő meg igen.


Plusz a laza napokon heti 2X elmegy úszni. Ebben is mindig elfárad, hazaérünk kora délután és fáradt. Én pedig mindig szomor vagyok, hogy akkor ma sem lesz szex. Nem várok el sokat, heti 3 bőven elég lenne, de olyan szánalmasnak érzem magam, hogy hetente 1X is úgy kell kikönyörögnöm.


Most pedig 1 hete nem találkoztunk, kivételesen ő jött el hozzám este, mert el kellett utaznia másnap, és innen 2 órával hamarabb odaér. Szóval eljött este 9-kor, azt hittem 1 hét után hiányzok neki annyira, de nem, hozott egy filmet, amit félig megnéztünk mert ő aludt. Reggel meg keltünk korán és ment el, pedig tudja, hogy most 1 hétig megint nem találkozunk.


Sosem laktunk együtt, nem tudom milyen lenne akkor és előreláthatólag csak szeptemberben tudunk közös szobát bérelni albérletben. Én abban reménykedek, hogy ott kicsit jobb lesz, mert olyankor régen sem volt probléma a szexel. Amit nem is értek, mert akkor is dolgozott, volt, hogy 5-re men, mégis még este is képes volt a szexért felkellteni.


Kérdeztem már miért van ez, de azt mondja csak rá, hogy nem tehet róla, ő este fáradt. A reggelre meg ráfogj, hogy korán kel menni és én olyankor még alszom, ami nem is igaz, mert tudja, hogy nem alszom, csak nem kelek fel, csak induls elött negyed órával.


Jah és huszonévesen vagyunk még csak. Olyan elkeseredett vagyok, hogy mit csinálok rosszul :(


2016. nov. 29. 15:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%

Árpikáám! :D


Amúgy kérdező.. sztem van valakije. Tök logikus.

Az én párom is minden nap vevő a szexre, pedig reggel 6-tól este 6 ig melózik... ahogy ő mondja: "annyira sosem vagyok fáradt, hogy ne legyen valami."

2016. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ha igazán vonzódik hozzád, és kívánja ő is, lehetne akármilyen fáradt, akkor is benne lenne, legfeljebb menet közben elalszik. :D
2016. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Sajna ez kèsőbb se lesz jobb hiába várod pláne 20-on èvesen! Mi lesz akkor később ?

Szerintem ha nem érzed jól magad a kapcsolatban lépj !!

2016. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem vonzódik hozzád igazán. Mi amikor főiskolára jártunk sokkal fárasztóbb dolgokat csináltunk és volt időnk és kedvünk egymáshoz. Nem írtad, hogy dolgoztok-e, de mi iskola mellett szinte minden nap jártunk dolgozni, akár éjjel is. Én tuti nem terveznék egy ilyen lusta döggel a jövőben.
2016. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Hat sajnos egyetkell hogy értsek az előttem hozzàszólókkal ha szeret akkor pl lelkes alig vàrja hogy talizzatok làtod rajta mégha fàradt is vagy sokat kell tanulnia am a fàradtsàg =szex 3.fêl sztem .
2016. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ne légy naív. Egyértelmű, ha ennyi együttlét után ilyesmi felmerül és nem vagytok egymással szemben leülve, normálisan megbeszélni, akkor nincs is miről...
2016. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam valóban, szinte a lényeg, hogy dolgozik mellette és esti suliba is jár. Hétfőn-kedden bent van reggeltől este 7-ig a melóhelyen és a suliban. Kedden és csütörtökön és szombaton csak délelött, péntelen délután 4-ig. Ezért vagyok elnéző, mert így tényleg fárasztó. De akkor kedden és csütörtökön minek kell úszni menni, ha tudja, hogy fáradt lesz? Akkor nem fáradhat el másba.

De nem úgy tűnik, mintha nem kívánna. Én ritkán szoktam úgy direktbe kezdeményezni, én inkább mindig utalok rá és incselkedem úgymond, amiből egyértelmű, hogy jó lenne szexelni, de ilyenkor nem mindig veszi a lapot. Viszont múlthéten kezdeményeztem végső elkeseredésembe és akkor nem utasított vissza. De nekem ez már könyörgésnek számít, hogyha én nem "támadom" le 1 hét szexmentes időszak után, akkor ő magától nem is kívánja?


Az is nehezíti a helyzetet, hogy ugye a szüleivel élünk még az az anyja folyton benyitogat, mert nincs más dolga és így a délután pl. kilőve. Meg kell várni, amíg elkezdi nézni a tv-t és alszik, mert egyébként folyton bejön. De ilyenkorra már a barátom is álmos lesz. Mert az a baj, hogyha ilyen fekvő pózba kerül, akkor egyből ellaszik. Egyszer, mikor még nem jártunk régen, volt hogy így feküdt és épp egy mondat közepén volt és elaludt! Szóval biztos, hogy nem hazudik arról, hogy álmos, de mi a fenét lehet ezzel kezdeni? Mert még 1 évig nincs lehetőség elköltözni, addig valahogy meg kellene oldani, hogy ne legyen ennyire fáradt.


Lehet vmi vitaminhiány miatt van? Mert én erre is gondoltam már, meg arra is, hogy sok kávét iszik

2016. nov. 29. 16:12
 18/29 anonim ***** válasza:
Nekem igy ment tökre egy kapcsolatom csak mi nem jàrtunk egyetemre hanem dolgoztunk !Kezdetben lelkes volt aztàn lett neki uj munkahelye és a kapcsolatunk végefele sokszor fàradt volt és én mentem le hozzà és mikor nàlaaludtam megsem akart ölelni inkàbb különàgyba feküdt szex màr nem volt én is könyörögtem neki de nem sokkal utana szakitottam vele !Sztem nem szerer csak elvan veled !
2016. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem kívánja a szexet veled. Más kérdés, van-e valakije (nem fizikailag, hanem érzelmileg)?
2016. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#19 vagyok megint: ha sok kávét iszik, akkor pont, hogy energikusnak kéne lennie és pörögnie késő estig minimum. Vitamin hiány ettől függetlenül lehet, de itt más van a háttérben. Nem szeret téged szerelemmel, mert ha így lenne, egész éjjel reszelne.
2016. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!