Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akik akartok gyerket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik akartok gyerket, de a párotok MÉG nem, meddig lennétek hajlandóak várni?

Figyelt kérdés

Még csak most fogunk összeházasodni, egyébként is csak 23 éves vagyok, nekem még korai lenne a gyerekvállalás. A párom 30 éves, neki kicsit előrébb tart az élete, ő már teljes egészében készen állna rá.


Én most úgy gondolom, hogy az esküvő után 1-2 évvel már talán lehet róla szó. De azt tudjuk, hogy az élet nem midnig úgy alakul, ahogy azt kitaláljuk, szóval konkrét ígéretet nyugodt szívvel nem tudok erre vonatkozóan tenni.


Természetesen erről milliószor beszéltünk már, és persze, türelmesen vár, de azért gondolom neki is van egy határ- amit nyilván nem fog elmondani, hiszen az olyan zsarolás-féle vagy sürgetés-féle lenne, amit biztosan nem szeretne. Ezért kérdezem tőletek, hogy hasonló helyzetben mi lenne az, amit végső határnak mondanátok?


Annyit szögezzünk le, hogy én is szeretnék gyereket, szóval nem csak levegőbe beszélős odázgatás ez a "még nem vagyok rá készen" duma. Ezt is légyszi vegyétek figyelembe a válaszadáskor.


Köszönöm előre is!


2016. nov. 30. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

1-2 év teljesen korrekt úgy, hogy ilyen korúak vagytok.


Nekem is ez a nagy terv: Úgy 30-35 évesen egy 22-27 éves nővel.


26/F

2016. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ő már most akar :D Na jó, mivel az esküvő ilyen közel van, így nem erőlteti, de a nászúton már szerintem bepróbálkozik a témával.
2016. nov. 30. 11:33
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg tőle, hogy meddig várna rád. És mondd el azt is, hogy te még 2 évig biztosan nem akarsz, de lehet lesz belőle 3-4 is. Aztán majd kiderül, hogy mit szól, és hogy érdemes-e egyáltalán összeházasodni.
2016. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Azért belemenni egy házasságba úgy, hogy nem tudtok nyíltan beszélni a gyerekvállalásról... meredek.
2016. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
A nőtől függ. Ha ilyen kis fiatal pipi, akkor rohadtul ráérnék, egy férfi 50 évesen is tud gyereket csinálni, viszont ha idősebb, 30+ csajom lenne, akkor nem sokat lennék hajlandó várni, mert 30 fölött már egyre nehezebben tud teherbe esni/szülni egy nő.
2016. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de olyan buta ez a kérdés. Ha most a válaszadók 90%-a azt mondja hogy ő hajlandó lenne 4 évet várni, akkor nyugodt szívvel hozzámész? Aztán ha kiderül, hogy ő neki két év a lélektani határ? Az ilyen dolgokat akkor is tisztába kell tenni. Nincs mese. Egyébként ha 30 évesen 23 éves csajjal van valaki akkor igenis várjon. Én nem hoznám magam ennyire kiszolgáltatott helyzetbe. Előbb dolgoznod kellene pár évet és aztán gyereket szülni. Gondolom a párod is igy látja. Ha nem, akkor meg nem mennék hozzá.
2016. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érthető hidmsz még fiatal vagy ràérsz kb 30-évesen is van időd de a pàrod màr 30neki màr nem olyan könnyű ez a vàrakozàs mert szeretné felnőni làtni a gyereket és nem akar majd 40-50évesen màr gyereket ő nem csak megcsinalni akarja hanem felnevelni és foglalkozni szóval a pàrodat is meglehet érteni de sztem neki is belefér 1-2vàrakozàs !Sztem beszéld meg vele mert ez igy rosdz lessz neked is inkàbb esküvő előtt mint a nàszuton venyögni vagy a nàszéjszakàn benyögni hogy mégsem akarsz gyereket még !
2016. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

30 évesen egy nagy gyerek.

Egyke ugye, és a szülei befolyásolják? Kellene az unoka...

Ne engedd befolyásolni magad!

2016. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális 30-as pasinak van annyi esze, hogy ha fiatal lányzóval kezd, akkor a gyerekvállalás is csúszik. :) Teljesen érthető, ha te még nem akarsz gyereket, ha jó a kapcsolat, ezt meg tudjátok beszélni, és ő is meg fogja érteni. :)
2016. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, tudja, mennyi idős vagy és ismer valamennyire. Nem hiszem, hogy minden férfi olyan lenne, mint az a negyvenéves kérdező volt régebben, aki húsz év körüli lányokat keresett és nem értette, miért nem sürgős nekik a gyerekszülés.
2016. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!