Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli lányok, hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok, hajlandóak lennétek kompromisszumokra is ha egy új pasi lenne a láthatáron?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 14:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
Akár...
2016. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

pl?


kompromisszumokra amúgy minden kapcsolatban szükség van...

2016. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én most pont nem vagyok szingli, de ha az lennék, ésszerű keretek között tudnék kompromisszumot kötni. De ugye minden ember más, mindenkinek más az ésszerű.
2016. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány éves lányok. 28 felett azok a nők szinglik tartósan akik nem hajlanak a kompromisszumokra de ők már nem lányok inkább nők.
2016. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 aperitif ***** válasza:
72%

Csacsi kérdés. Milyen kompromisszumokra?


Munkanélküliek, hajlandóak lennétek kompromisszumra, ha új munka van a láthatáron? Persze. Ja, hogy naponta kéne 150 kilométerre ingázni, napi 12 órát dolgozni, a minimálbér feléért? Akkor inkább mégsem.

Ha az illető hithű muszlim lenne, és nekem burkában kéne járnom, mint a legutóbbi kompromisszumos kérdésnél kiderült, nyilván nem. Egészséges kompromisszumra viszont az élet minden területén kész vagyok.

2016. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha Mondjuk szeretne kicsit aláldnyúlni,önbizalmat önteni beled,Te lennél a legfontosabb számára...
2016. szept. 5. 14:36
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Alám nyúlni? :$$$


16L

2016. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
55%
Ezt a kérdést csak én nem tudom érdemben értelmezni?
2016. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 aperitif ***** válasza:
76%
Hááát, ha az új pasi azzal kezdené, hogy alám nyúlna, akkor rácsapnék a kezére :D
2016. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Az mióta kompromisszum, hogy kedves vagy vele meg odaadó? :S Te itt elbeszélsz a kérdezők mellett.


Most mondok egy példát. Én pl. olyanba nem mentem volna bele, hogy:

- megmondják nekem, hogyan öltözzek

- arra akarnak rákényszeríteni, hogy feladjam a gyerekvállalási nézeteimet, vallásomat, politikai nézeteimet

- el akarnak tiltani a legkedvesebb hobbijaimtól

- ne mehessek el sehova nélküle

- költözzek az anyjához, amikor van más megoldás is


Pl. De olyan kisebb dolgokban kompromisszumkész vagyok, hogy csináljak vmivel több házimunkát, korábban menjünk el aludni, milyen márkájú margarint vegyek stb-stb.

2016. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!