Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kerültetek már padlóra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültetek már padlóra az miatt, hogy anyagi okok miatt nem tudtok kilépni egy párkapcsolatból? Mit tegyek, hogy lépjek?

Figyelt kérdés
Az idegösszeomlás szélén állok, nem szeretem a párom, nem bírom elviselni, nem szeretek vele lenni, idegesít. Meg is mondtam neki, de nem fogja fel. Azt mondja hülye vagyok, meg szerinte szeretem és csak bebeszélem magamnak, hogy nem. Továbbra is tolja rám az ő szeretetét, nekem meg egyre nagyobb teher. Nincs hova mennem az a legnagyobb bajom. Mikor elköltöztem otthonról, anyám megmondta, hogy nem szeretné, ha hazamennék és azóta se keres, soha nem kérdezi mi van velem. Gyerekkoromtól csak bántott, lelki terrorba tartott, szóval oda nem mehetek. Kiújult a pánikbetegségem ami miatt a munkahelyemről is kirúgtak, nem tolerálták a rosszulléteimet és a betegállományokat, és nagyon rosszul vagyok. Fogalmam sincs mit tegyek, hova menjek. Állandóan sírok, és kapkodom a nyugtatókat, úgy érzem megőrülök és nem tudom mit tegyek. Rokonaim, barátaim nincsenek akikre számíthatnék. Gyomorgörcseim vannak, vagy hányok, felmegy a vérnyomásom a folytonos idegtől és nem tudok lépni, félek, hogy kórházba fogok kerülni. Soha nem voltam ilyen állapotban és soha nem éreztem ekkora lelki fájdalmakat, kétségbeesést. Nem tudom elnyomni a negativ érzéseimet, és ötletem sincs hova menjek. Elköltözni ha lenne hova is csak akkor tudnék, ha a párom nincs itthon, mert abból is a balhé lenne csak. Nem tudok változtatni a helyzetemen egyenlőre, de ilyen idegállapotban úgyérzem fel sem tudok állni. Mit csináljak? :'(
2016. dec. 1. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Le kell allni a gyogyszerekkel. Azonnal munkat kell keresned es ott hagyni a parod.
2016. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az is gond, hogy nem tudtam sose annyi pénzt keresni,hogy egyedül megéljek. úgy érzem túl régóta tűrök, és túlfeszítettem a saját határaimat... honnan szerezzek lelki erőt a folytatáshoz?
2016. dec. 1. 16:35
 3/8 A kérdező kommentje:

a második válaszoló tipikusan az a fajta ahogy látom, hogy aki a földön van, abba még egyet bele is rúgna. nem vagyok rosszindulatú, de ha valaki tanácsot kér a szorult helyzetében és valaki így reagál, annak igenis kívánom, hogy "vegye fel a cipőmet".

Aki nem tud tanácsot adni, kérem az inkább ne is írjon semmit...

2016. dec. 1. 16:39
 4/8 A kérdező kommentje:
vagy legalább ne ilyen stílusba...
2016. dec. 1. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok, és valóban nem vagyok a cipődben, mert 18 éves korom óta külön lakok, eltartom magam, és nem szorulok rá senkire.

Azzal költözök össze, akivel együtt is akarok élni, és nem azzal, akivel a muszáj összehoz.

2016. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

Részben egyet kell értsek a kettes versenyzővel. A nyugtatók nem fognak helyetted eljárni dolgozni. Az életed te tudod rendbetenni és nem más. Nem tudod hogyan kell? Tanuld. Én anno, mikor elindultam Borsodból Pestre huszonévesen, ugyanilyen életképtelen voltam. Nekem már középiskolás koromban nyugtatót írtak fel, mert gyomorfájásom volt a szorongás miatt. Elkezdtem szedni, aztán azt gondoltam, fiatal vagyok ehhez. Baráti segítséget kerestem és elindultam vmi felé, de leginkább onnan el. Féltem? Nagyon. Szorongtam? Rettenetesen. Hittek bennem, bátorítottak? Kicsit sem. Kemény volt? Nagyon. Megbántam? Soha, egy percig sem.

Ez nettó önsajnálat, amit leírtál. Az életed senki nem fogja helyetted élni, és amíg mások döntenek helyetted, az soha nem a te döntésed lesz.

2016. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyagilag végülis én is bele vagyok ragadva egy kapcsolatba - közös ház, excsajom lakik ott, de nem hajlandó az én részemet se megvenni, se eladni a házat és osztozni, így meg nem tudok saját kecót venni.

Szerencsére egy rokonom befogadott időlegesen, úgyhogy el tudtam költözni, igaz egy kanapén alszok hónapok óta, de inkább ez, mint hogy együttéljek az exasszonnyal :D

Amúgy pánikbeteg is vagyok.. :D

2016. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki ennyire instabil és szét feszíti a kétségbe esés az fusson. Délelőtt, délután annyiszor ahányszor csak érzed leterítenek ezek a negatív hullámok. Úgy fuss mintha beleakarnál halni nem kell tartalékolnod az energiáid hanem add ki. Amikor pedig összeomlassz és eléred a gödöralját kisírod magadból. Utána tudsz majd előrelépni.


A párod hagyd békén, neki is adj teret ezzel és legalább vedd emberszámba! Vigyázz rád, óvna és ő ad házat és ételt neked! Igenis vedd emberszámba hisz ő is azt teszi veled! Annyi ember van aki csak él egymás mellett és szarik bele de ez az ember a rosszban is melletted áll!!!

Kérdezd meg magadtól te mit tettél idáig, az elmúlt pl 3-4 hónapban a kapcsolatotokért? Ne szidd hanem a beszélgetésben azt lásd nem a balhé a lényeg hanem a kommunikáció. Neked azt rosszak az érzéseid mert a sok rosszat hagyod kivetülni.

Fuss és amíg nem jutsz ki ebből normális legyél vele. Ha elkezded magad építeni akkor pedig igenis tegyél le az asztalra te is a kapcsolatotokért ha úgy érzed ő amúgy egy jó ember!



Ha pedig kiadod magadból keress egy bármilyen munkát, ha normális fizetést tudsz érte kapni az a legjobb ha nem akkor mellé egy esti okj-s képzést is csak haladj az önálló kereset és a saját lakás felé!

2016. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!