Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Volt már valaki hasonló helyzetben? És hogy oldódott meg?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy valami nincs rendben a párkapcsolatommal. Érzem, hogy mostanában csak fájdalmat okoz. De mindeközben annyira szeretem a páromat, hogy minden más jelentéktelenné válik. Ha magához ölel, tudom, hogy nem bírnám nélküle, de vele sem megy. Amikor erről beszélek neki, akkor az a válasza, hogy ne engedjem el, harcoljak a kaapcsolatunkért. Így is tette, de csak hetekig bírtam. Ahol neki jó, ott nekem nem, amit én szívesen csinálnék, ahhoz neki nincs kedve, ami engem bánt (a kolléganői a nyakába ugrálnak a jelenlétemben is) ,az neki természetes, mert a barátairól van szó. Közben meg mellettem alszik el, és egymás karjaiban ébredünk már egy éve... Ha szakítok vele, az megoldás? Idővel jobb lesz? Mindig azt hallom, hogy annyi pasi van a világon.

2016. dec. 1. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

mindenki volt.

egyébként amit itt felfedezni vélek az a tolerálás hiánya a részedről.

mert az rendben van,hogy sunyin nyugtázod a dolgokat és a felszínen elfogadod,de igazából nem fogadod el,nem kezdesz el szépen lassan azonosulni.

2016. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont azért szenvedsz ennyire, mert te küzdesz a kapcsolatért, a pasid is ezt várja, de közben pont ő nem tesz érte semmit.

Minél több energiát fektetsz bele a kapcsolatba, annál jobban ragaszkodsz, annál értékesebb a számodra. Ezért nem tudod elengedni, pedig tök nyilvánvaló, hogy nem illetek össze, és soha nem leszel boldog mellette.

Egy kis ölelésért meg egy kis szexért küzdesz és elviselsz mindent, mert ennyi befektetett energia után nem akarod belátni, hogy felesleges volt, és nem lesz ebből semmi.


Ha szakítasz vele, akkor az első két hétben fogsz szenvedni, mint az állat. Aztán két hétig dühös leszel rá is, magadra is, mindenkire. És kb. egy hónap után fogod érezni, hogy nagyon jó döntés volt ennek véget vetni, mert nem lett volna soha jó vége.

A másik lehetőség, hogy még tovább harcolsz, még nehezebben engeded el, és hónapokkal később a pasi szakít veled, ami sokkal jobban fog fájni. És akkor kezdődik az a hónap, ami a "gyógyuláshoz" kell. Csak kidobsz hónapokat (éveket?) az életedből, potyára.

Ha most kidobod, egy hónapon belül túlvagy mindenen, a 2017-et már mosolyogva kezded.

2016. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!