Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-4 napja hanyagol a fiu, akivel randizok. Nem vesztünk össze az utolsó randi is tök jól elmúlt. Mi lehet a gond? Volt már valaki hasonló helyzetben? Nagyon hiányzik

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok. Másfél hónapja randizok egy 26 éves fiúval. Sajnos mindketten dolgozunk és ebből kifolyólag főként hétvégén találkozunk. Egy hete volt az utolsó randink, mondta, hogy nagyon tetszem neki és átölelt. Lassan közeledik. Másnap taliztunk volna de lemondta, hogy családi program lesz és megharagszanak rá ha lelép. Másnap nem irt. Ráirtam este hogy mi a jol van e WATSAPPon. Online volt latta hogy irtam. Masnap delben valaszolt csak kurtan, hogy jol van rossz volt teloja...pedig online volt. Ezután irtam neki h nem koteles velem beszelgetni ha nem akar. Azt mondta h nem erzi magat kotelesnek, es az hogy nem beszelunk minden aldott percben az meg nem jelenti azt hogy rosszban vagyunk. Azota nem irt semmit, eltelt 2 nap. A kepeimet instagramn folyamatosan lajkolgatja, de nem ir. O pedig nagyon depis kepeket oszt meg. Megorulok. Mit tehetek? Nem szeretnem elvesziteni. Ha nem lehet több köztünk hajlandó lennék vele barát maradni. Bocsi a hosszu leirasert nagyon magam alatt vagyok.
2016. júl. 13. 13:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy előtte reggeltől estig irkaltunk meg a munkahelyről is ha volt alkalmunk
2016. júl. 13. 13:15
 2/19 anonim ***** válasza:

Hagyd lélegezni. Attól, hogy most nem írtok folyton egymásnak, attól ugyanúgy szimpatikus vagy neki. Nem kell rémeket látni, és ne siettesd a dolgokat ennyire.

/szintén nő/

2016. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De mardos a kétség, hogy talált egy másik lányt magának és avval irkál, mert állandóan online whatsappon :(
2016. júl. 13. 13:26
 4/19 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Mardos a kétség... Másfél hónap utân... Minden szavadból érződik a kétségbeesettség. Azt hiszed,ő ezt nem érzi? Annyira siettetnéd a dolgokat...

Kapcsatfüggő vagy?

Amugy ne izgulj,az instân lâjkol.

Mert ugye insta van,de írni nem tudsz.

2016. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Értem én, nekem is voltak ilyen gondolataim olykor. Megtanultam kontrollálni.

Ezzel csak magának árt az ember. Ha szénné aggódod magad, akkor is azt csinál, amit akar, minden percéről nem lehet tudni. És ezzel a viselkedéssel csak azt éred el, hogy eltaszítod magadtól.

Próbálj meg nyugodt, és kedves maradni. Világosan megmondta, hogy nem vagytok rosszban, ha nem írtok folyton.

Ha egy randi nem sikerül jól, azt mindkét fél érzi. De itt erről szó sem volt. Szóval ne aggódj, és ne fojtsd meg az erőteljes ragaszkodásoddal.

2016. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar semmit. Leépít jelenleg. Számomra teljesen egyértelmű. Ez nem az a helyzet, hogy csak nem akarja, hogy egymáson lógjatok. Szimplán koptat, csak finoman. 25l
2016. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen teljesen kétségbe vagyok esve és rémálmaim vannak. Nem vagyok kapcsolatfüggő. Vele nagyon jól érzem magam, hosszú idő után ő az első ember akivel nagyon boldog vagyok. Én is a leépítésre gondolok, de akkor meg minek lájkolgat....
2016. júl. 13. 13:58
 8/19 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*Kapcsolat
2016. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jah, és mikor utoljára találkoztunk akkor is ugyanazt mondta a folyóparton, hogy kicsit legyünk csendben mert nem kell állandóan beszélni, attól ha csendben vagyunk és nézzük a folyót attól még nem jelenti hogy rosszban vagyunk. Nem értek én már semmit sem....
2016. júl. 13. 14:04
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hóna alatt hétvégi randik, az olyan 6 alkalom, szóval ha ez valakinek "rámászás" fojtás"...

ne beszéljetek minden áldott perceb, de az azért egy hét az 10080 perc.. azóta a semmi. Előtte meg sokat kommunikáltatok, ez elég nagy változás. A változásnak pedig mindig van oka. Csak ő tudja, te meg nem.

De nem mondja... majdcsak rájössz.

2016. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!