Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is volt hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt hasonló helyzetben hogy elhanyagolták? (a többi lent)

Figyelt kérdés

21L vagyok a barátom 23F


A barátom most kezdte el az egyetemet


olyan szöveggel rázz le hogy most az osztálytársával beszél nem jó a mobilnete nem tud írni minden óra után vannak szünetei mégse hív fel és azt állítja hogy nem volt neki szünet


Ha meg épp van szünete azért nem tudd velem beszélni mert éppen eszik siet nem ér rá


Teljesen úgy érzem hogy leszar nem érdeklem már őt és elhanyagol


Nektek volt hasonló helyet ? És ha igen hogyan tudtátok megoldani?



2016. szept. 12. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

ne láss rémeket! Új helyre került, új impulzusok érik, természetes, hogy az idejének jó részét a beilleszkedésre, az új ismeretségekre, és egyáltalán a hely megismerésére fordítja. Ne várd el, hogy állandóan csak Te járj a fejében, mert akkor ennyi erővel ki is iratkozhat az egyetemről, hiszen ha az elvárásaid alapján mindig rád gondol, akkor egy percet sem tud majd tanulni, és kár az egészért... :P Ne fojtsd meg, ennyi! Az elhanyagolás az nem itt kezdődik, de a Tiéd egy tök természetes 21-ik századi női reakció, semmi gond vele! Nekem is volt ilyen barátnőm. Én ájszaka dolgoztam, amikor ő aludt, és a világ legnagyobb természetességével elvárta, hogy amikor ő fent van, akkor én állandóan vele foglalkozzak. Azon az apróságon elegánsan átfutott, hogy én nem alszok. És végül én lettem a hibás, aki les**rja őt, meg aki nem foglalkozik vele, mert olyankor akartam aludni, amikor ő ráér... :P


Szóval visszább az agarakkal, hosszú távon nem megy a megfojtós kapcsolat. Előbb - utóbb már csak dacból sem fog keresni, ami nem vezet sose jóra...

2016. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Legközelebb igazi pasival jössz össze, nem egy kisoskolás 0 IQ-s egyetemistával!
2016. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszem el hogy 1 perce sincs hogy felhívjon. Vagy mikor már nincs az egyetemen akkor is jelentkezhetne. Mert ez nem kifogás. Ezt tudjátok ti a férfikat, vagyis magatokat feldicsőíteni. De ha a lány nem keresné, akkor meg milyen szemét lenne.
2016. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Engem is elégé elhanygolt a párom,egy ideig ment,de aztán betelt a pohár,és leültem és elmeséltem neki mi a problémám,vagy megváltozik és több figyelmet igényel rám,vagy vége lesz ha szeret megváltozik ha nem akkor nincs mit várj.nekem ez a beszélgetés vele sikerült ,és látom rajta hogy minden téren,igyekszik hogy jobb legyen mindketönknek.
2016. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értelek. Miért szünetekben hívod fel, mikor tudod, hogy egyetemen van? Ráadásul most kezdte, most egyébként is ismerkedni szeretne még a csoporttársaival.

Hívd őt este, amikor már hazaért, és elintézte a dolgait.

2016. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem az ilyen embereket, mint te, kérdező. Mi ez a teljesen irreális és ostoba elvárás, hogy szünetekben hívjon fel? Hagyd már békén szerencsétlent, van élete rajtad kívül, ami teljesen rendben van! Órán figyel, tele van új ingerekkel, szocializálódna a szaktársaival, enne, nyugodtan átsétálna a kampuszon, stb., ehelyett te elvárnád, hogy téged hívogasson.. Mi van? Neked nincs életed? ülsz otthon a telefont nézve és várod, mikor jelentkezik? Mert ha igen az elég nagy baj és sürgősen orvosolnod kéne. Foglald le magad és beszélgessetek amikor hazaér, nem hiszem el, hogy pár órát nem bírsz ki.. Én a pasi helyében menekülnék egy ilyen kisajátítós hárpiától, az tuti.
2016. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fordított helyzetben voltam, amikor az egyetemet kezdtem az akkori barátom akaszkodott így rám. Minden szünetben, ahogy léptem volna ki a teremből, már hívott is, folyamatosan beszélni akart és meg volt sértődve, ha dogom volt, egyből azzal jött, hogy hanyagolom. Senkivel nem tudtam beszélgetni, nem tudtam rendesen leülni vagy magammal foglalkozni, mert orbitális balhé volt.. Mondanom sem kell, hamar tele lett a hócipőm, azóta sem bánom, hogy szakítottam. Elviselhetetlen viselkedés.


Én is azt ajánlom, hogy hagyd élni.. Nem halsz bele, ha abban a pár órában, amíg benn van, nem jelentkezik. Próbáld meg elfoglalni magad és logikusan tekinteni erre a dologra - ha emellett tudtok találkozni, szakít rád időt, amikor nem az egyetemmel van elfoglalva, akkor minden rendben. Ne keress ott bajt, ahol nincs. Értem, hogy új a szitu neked is, de ez nagy változás az ő életében is, megtaláljátok majd azt idővel a rendszert, ami mindkettőtőknek jó.. de azt jobb, ha tudod, hogy a szünetekben telefonálgatás nem a megoldás.

2016. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez a barátom kérése hogy szünetekbe telon beszéljünk..és mégis az ellenkezőjét teszi


Egyetem után fél óra az út neki hazaér és akkor is a kifogást keresi hogy nem akar beszélni nincs kedve fáradt most hagyjam békén

2016. szept. 12. 13:14
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van erre nem gondoltam

Végül is új környezet új neki minden amig suliba van hagyjom hadd szokja meg a helyet

2016. szept. 12. 13:16
 10/11 fru_ ***** válasza:

"Teljesen úgy érzem hogy leszar nem érdeklem már" - én is így érzem.

Valahogy nekem még óra közben is sikerül, akárcsak egy rövid üzenetet, mert fontos - ja és én vagyok a tanár.

2016. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!