Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Okkal vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Okkal vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
1,5 éve ismerem a páromat. Munkába ismerkedtunk meg. 4 hónapja vagyyunk eggyütt. Egy volt kolleganője visszajött dolgozni ugyan arra a műszakra ahol dolgozunk. A párom néha megáll mellé beszélgetni, vagy amikor szüneten vagyunk a lány ad neki inni a kávéjából. (igaz hogy megkínál engem is) Mások mellett is megáll pár percre ha kevés a munka elbeszélgetni. Mégis úgy érzem, hogy mellette többször van. Tudom, hogy gyerekes amit írok, de féltékeny vagyok. Minden jó köztünk de én mégis félek, hogy nem vagyok elég jó neki.
2016. dec. 2. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

én is félek is egy kicsit, de remélem nem lesz gond

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenykep..

2016. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Agyilag éretlen kisgyerek vagy.

És NEM normális amit itt fantáziálsz össze.


Súlyos önbizalomhiányban szenvedsz és a párodban se bízol, ezért vagy féltékeny a jó nagy semmire!!!


Ha tudod hogy gyerekes a viselkedésed, akkor inkább miért nem azon gondolkodsz el, hogy hogyan tudnál értett felnőtt emberhez méltón viselkedni??

2016. dec. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek neked párkapcsolat, ha egy óvodás EQ-jával rendeklezel? Komolyan nem értem. Nem, egyáltalán nem jogos, felfújod a semmit. Sürgősen kezdj valamit az önbizalomhiányoddal, mert egyenes úton vagy afelé, hogy elüldözd magadtól ezt a srácot, majd utána az összes többit is.
2016. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!