Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal pár éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal pár éve együtt vagyunk. Miért vagyok bunkó és utálatos vele?

Figyelt kérdés
Majdnem mindig ilyen voltam. De nem értem miért. Nem akar rosszat, de zavar sokszor néhány tulajdonsaga. Pl. hogy lassabban, ràérősebben csinálja a dolgait, meg hogy állandóan ölelgetni akar, én meg nem bírok megmaradni egy helyben és nem is szeretem ha az arcomba hajol valaki. Sostor bunkón szólok neki vagy le..szom valamiért , ami tényleg zavar. Nem akarom direkt bántani, ilyen ócska stílusom van... ja meg idegbajos vagyok attól, ha valaki húzza -halasztja a dolgokat.
2016. dec. 2. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem érthetetlen, miért szenvedtek együtt? Ja és meddig húzzátok még?
2016. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy amolyan nincs ló jó a szamár is, de lusta vagyok mint a lajhár , hogy kilépjek és keressek mást.
2016. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sorry, de nem veled vana baj, hanem egyszerűen nem passzolnak az igényeitek. Odáig nem mennék, hogy ti se passzoltok, de azért....nincs távol ez az elgondolás tőle.
2016. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Már várom, hogy megjön a női különítmény, és megpróbálja bebizonyítani, hogy a férfi a hibás, és megérdemli a sorsát. Amúgy én a helyében elzavartalak volna már egy ideje. Ha igazán zavarna a viselkedésed, akkor tennél valamit ellene, ehelyett csak kínozod szerencsétlen faszit, ő meg még odáig is van érted. Nem a másik tehet arról, hogy te idegbeteg vagy, és mindenen felkapod a vizet, egyáltalán minek jöttél össze vele, ha totál különböztök, és ahogy kiveszem a szavaidból, nem megbeszélni akarod vele a problémáidat, hanem bunkózol. Sajnos ilyenkor nem jön ide a többi nő, hogy megmondja a tutit, fordított esetben már nyilván hemzsegnének itt a női kommentek, hogy micsoda gyalázatos viselkedés ez egy férfitől, blablabla.
2016. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen idióta, hogy hagyja, meg is érdemli. Én a helyében már rég kidobtalak volna, mérgezz mást.
2016. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!