Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig húzódhat egy se veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig húzódhat egy se veled, se nélküled kapcsolat, mikor kell végleges döntést hozni?

Figyelt kérdés

Kinek van tapasztalata nagyon hosszan (fél év) elnyúló döntésképtelen helyzettel kapcsolatosan?

Mi segített meghozni a helyesnek mondható döntést, hogy együtt vagy külön a továbbiakban?

Előre is köszönöm.


2016. dec. 2. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott már illenék egy pontot tenni.
2016. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amíg a felek ki nem nőnek a kamaszkorból...
2016. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez egy őrület, nem tudok vele élni, de lehet, hogy nélküle sem.
2016. dec. 2. 22:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi akadályoz meg abban, hogy vele élj? Mert nagyon nem mindegy az ok. Ahogy az sem, hogy ő mit akar.
2016. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Nekem sajnos tovább is elhúzódott. De az elejét és a végét sem tudom már meghatározni. Csak úgy nagyjából.

Szerintem az egymás iránti döntést nem tudtjátok meghozni. Van valami ami zavar a másikban, ugyanakkor nagyon kell is. Eltudod fogadni azt ami zavar? Tudtok változtatni azon ami zavar? Nyilván mindig a másik félen múlik a változtatás, de képes rá valójában hogy változtasson?


Én nem hoztam meg döntést ebben az ügyben, engem elhagytak.

Nálatok miről szólt ez az egész? (Akár privátban is írhatsz)

2016. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Eleve sokat küzdöttünk ezért a kapcsolatért még az elején, mivel nem egy országban élünk, de egy pillanatig nem okozott problémát, ha látni akartuk egymást.

Amikor rendeződni látszottak a dolgok, hogy x hónapon belül tudok költözni hozzá, na akkor tudatosult bennem, hogy ez bizony nagyon nehéz lesz. Ő nem sok szabadságot engedett volna nekem az új életünkben, igazából olyasmit gondolt, hogy én a tipikus családanya szerepét töltöm majd be, vagyis gyereket nevelek, főzök, mosok, takarítok és társai. Viszont nekem ez abszolút nem felel meg, nem tudnék így élni, félek egy ilyen élettől. Függetlenségre vágyom, de mellette/vele. Hajlandó ugyan kompromisszumokra, de úgy érzem, csak ideig óráig tartaná őket, amíg ott nem élek vele stabilan.

2016. dec. 2. 22:43
 7/13 anonim ***** válasza:

3,5 éve vagyunk együtt. Első évben semmi baj nem volt. Most 1 éve nincs semmi baj :)

De ami a maradék 1,5 évben volt... Azt nem kívánom senkinek. Se veled se nélküled kapcsolat volt, de iszonyat szörnyű! (Megcsalás nem volt egyikünk oldaláról sem!!)

Belefáradtunk a balhékba-1,5 év után nem is csoda. Már erőnk nem volt veszekedni. Most meg már olyan szinte mint az elején :)

Hála Istennek :)

2016. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7:

Nem semmi a történet, DE megérte, milyen jó érzés lehet.

Nekem nincs már energiám úgy érzem, nem tudom, hogy mi lesz.

Más pasira rá sem tudok úgy nézni, de lehet, hogy csak idő kérdése...

2016. dec. 2. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Fejezd be minél előbb. Ne gyötörd tovább. Semmi értelme, mindkettőtöknek jobb lesz mással.
2016. dec. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szeret téged? Tisztel? Megvan a kémia?

Ezek nagyon fontos kérdések. Csak azért írom, mert én is voltam hasonló helyzetbe, eléégé elhúztuk. És nem, nem tinik voltunk már, csak szerettem és már akkor is tudtam jól, hogy minden kapcsolatba vannak viták illetve alkalmazkodni kell.....Szóval nekem is folyton fújták, hogy ha már valami nem stimmel illetve ha idáig eljutottunk szakítani kell....de én nem tudtam elengedni, aztán egyszer csak rájöttem, hogy abszolút nem tisztel engem és soha nem is fog, mert ezt a fogalmat ő nem ismeri..... Akkor zártam le, de nem tudom hogy alakult volna, ha ez "nincs".

2016. dec. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!