Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi már a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi már a kapcsolat elején közli, hogy nem akar gyereket, ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Még csak néhány hete ismerkedünk egymással, beszélgettünk sok mindenről, a korábbi párkapcsolatainkról, hogyan tervezzük a jövőnket... Több korábbi kapcsolatának is azért lett vége, mert nem akart gyereket, és ez azóta sem változott. Nővérének van két kisfia, rájuk sokszor szokott vigyázni, de saját gyereket nem szeretne. Ezt már most a kapcsolat elején közölte (40 éves). Én 29 éves vagyok, most úgy érzem én sem szeretnék gyereket, de nem tudom később hogyan lesz...
2016. dec. 2. 22:20
1 2
 11/18 MolotovPunk ***** válasza:

Egyenlőre én sem szeretnék gyereket.Sőt,igazából sosem akartam gyereket.Viszont a volt barátnőm sem akart gyerkőcöt.Most sem érzek másképp,pedig most egy ideje szingli vagyok,de ha megint lenne barátnőm,akkor sem szeretnék. :)


29/F

2016. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Missi_Key ***** válasza:
100%
hát találd ki magad. gondolkozz előre..akarni fogsz gyereket? ha igen ne rabold a srác idejét. és legfőképp meggyőzni ne próbáld, az roppant idegesítő (én sem akarok gyereket, és már olyan emberek nyaggatása is kiidegel akik nem a párom...)
2016. dec. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is kb örömtáncot járnék, mert én sem akarok, örülnek ha ki tudnék fogni egy olyan férfit, aki szinten nem akar.

Egyébként ha te meg akarsz majd, akkor szerintem ne erőltesd a dolgot ezzel a pasival. Ráadásul ő már 40, eléggé késő lenne már neki gyereket vállalni szerintem, persze ettől még lehet, csak ezt előbb kéne. De mivel ő nem is akar, ezért nincs ezzel baj.

2016. dec. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, mert nem akarok gyereket.
2016. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg lyányom, csak bszni akar veled. Semmi egyébre nem tart. Ebben te 100 %-ig biztos lehetsz!
2016. dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én örülnék neki,hogy időben közli.

hallottam már olyat,hogy házasság után derült ki,hogy az egyik fél nem akar gyereket.. ez azért elég gáz és nem fair.

szerintem tök jó,hogy már a kapcsolat elején tisztázza, nem akar félrevezetni vagy hazudni,ábrándokba ringatni.

a kérdés ott van,hogy te mit akarsz a jövőben? ha van rá esély,hogy szeretnél gyereket(29 évesen csak gondolkoztál már ezen), akkor már most vess véget ennek. kevésbé fáj az elején, mint több év után,sok közös élmény után. + ne is húzzátok egymás idejét,ha nincs jövőtök.

viszont ha tuti,hogy te sem akarsz gyereket,akkor meg szuper.

de nekem az jön le a kérdésből,hogy te nem vetetted el teljesen a gyerek kérdést még, az egyik válaszodban írtad,hogy lehet ő is meggondolja magát.

hát nem hiszem, 40 éves korára csak tudja már,hogy mit akar.+ több korábbi kapcsolata is ért véget emiatt. gondolom a nők ott is reménykedtek,hogy majd változik a véleménye.

szóval tényleg alaposan gondold át,hogy mit akarsz. esetleg őt is megkérdezheted a témáról,hogy miért nem akar, kizárja -e az örökbefogadást is stb.. szólval jól beszéljétek át. és ha nagyon összeegyeztethetetlen a jövőtök,akkor jobb békében elválni:)

2016. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én határozottan szeretnék gyereket, családod később, így ilyen esetben megmondanám neki, hogy bármennyire is szimpatikus számomra és kedvelem őt, ez így nem fog működni. Szerintem ezt a másik is meg tudja érteni.

22/L

2016. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, én sem szeretnék. De 29 évesen azért illene, ha lenne vmi jövőképed.
2016. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!