Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerjek bocsanatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerjek bocsanatot a szerelmemtol? 18/L

Figyelt kérdés
Nagyon nagy hulyeseget csinaltam es mostmar szoba sem el velem konkretan undorodik tollem. Megprobaltam bocsanatot kerni de meg sem hallgatott. Hogyan kerjek tolle ugy bocsanatot hogy hatasos legyen?

2016. dec. 3. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ mit csináltál, milyen körülmények között.

Például ha megcsaltad akkor szerintem ott már nincs mit tenni.

2016. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

gondolom nem azon vesztetek össze, hogy nem volt meleg vacsora mire hazaért.


Ha félrekeféltél, akkor remélem soha nem bocsát meg!

2016. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mit csináltál?

23L

2016. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem csalltam meg. Atalitottam nehany dolgot a facebookjan es ezen nagyon kiakadt
2016. dec. 3. 18:52
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát azért bazira függ attól, hogy mit tettél, amivel megbántottad.


És róla is kellenek információk, hogy ez őt hol-miben sértette

2016. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
azzal bantottam meg h ellenorizgettem
2016. dec. 3. 18:57
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Itt válaszolok :)


Tehát akkor személyes dolgokban nyúlkáltál, és úgy gondolhatja elvesztetted a bizalmat iránta.

Megértem őt, de szerintem menthető :)


Annyit tehetsz, hogy kéred beszéljétek meg.


És legközelebb is az legyen, hogyha személyes dolgaiban akarsz kutakodni, akkor előbb ezt konkrétan megbeszéled vele.

Bizalommal nem lehet játszogatni... vagy van, vagy nincs. És ha nincs, mint most, akkor nagyon nehezen jön vissza

2016. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sem bocsátanám ezt meg neked, ritka aljas dolog, amit tettél. Tanulj az esetből, hagyd békén, és a következő kapcsolatodban ne bizalmatlankodj és ellenőrizgess, mert értelmes embernél ez szakítóok.
2016. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De en nem szeretnek kovetkezo kepcsolatot. Vagyis szeretnek de vele. Mert mar nem vagyunk egyutt
2016. dec. 3. 19:06
 10/16 Szergej55 ***** válasza:
Engedd el.
2016. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!