Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerjek bocsanatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerjek bocsanatot a szerelmemtol? 18/L

Figyelt kérdés
Nagyon nagy hulyeseget csinaltam es mostmar szoba sem el velem konkretan undorodik tollem. Megprobaltam bocsanatot kerni de meg sem hallgatott. Hogyan kerjek tolle ugy bocsanatot hogy hatasos legyen?

2016. dec. 3. 18:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De nem akarom. Ahhoz tulsagosan szeretem
2016. dec. 3. 19:09
 12/16 A kérdező kommentje:
Szoval valakinek van valami otlete arra hogy hogyan kerjek bocsanatot?
2016. dec. 3. 19:17
 13/16 Szergej55 ***** válasza:
Hiába tapadsz rá, kedvesem, ha egyszer ő ezt a kérdést eldöntötte, a csillagokat is hiába hoznád le neki.
2016. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a tisztelet hiánya (és a bizalomé, lásd ellenőrizgetés, magánszféra megsértése) vezetett idáig, ha most erre ráteszel még egy lapát tiszteletlenséget (azzal, hogy nem veszed figyelembe, hogy azt kérte tőled, hogy kopj le), egészen biztosan nem fog működni.

Másrészt amit tettél, az bizonyos típusú emberek számára megbocsáthatatlan, egy kategória a megcsalással is akár. A barátod ilyen típus, meg is mondta, én is ilyen típus vagyok, szóval egy ilyen után bele is szakadhat az illető, nem békülnék ki vele - mint ahogy az exed sem fog veled. Szerintem megérdemled, maximum tanulhatsz az esetből, vagy kereshetsz olyat, akit nem zavar, hogy a barátnője egy ellenőrizgetős, féltékenykedő, aljas, sunyi alak.

2016. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta hogy látni sem akar. Mi a kérdésed?
2016. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Küldj neki sms-t hogy mennyire sajnàlod a dolgot de többet ugy sem tudsz tenni ne szaladj utana legyen tartasod még ha hülyeséget is csinaltal !
2016. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!