Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem engedi, hogy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy más férfikkal beszélljek. Lányok, veletek is megtörtént ilyesmi?

Figyelt kérdés
A kollégáimmal se engedi, hogy beszéljek. Próbáltam megmagyarázni neki, hogy nem azért beszélek velük, hogy összejöjjünk, hanem azért, mert kollegáim, és nem mehetek csak úgy el mellettük, hogy hozzájuk se szóljak egész nap. Ha pedig ők szólnak hozzám, nem tehetem magam, hogy nem hallottam. Egyik céges bulin a párom közém és a kolleganőim/kollegáim közé ült, s ha bármit mondtam nekik, mindig mérgesen megkérdezte tőlem, hogy mit mondtam, mintha valami bűnt követtem el, hogy hozzájuk szóltam
2016. dec. 4. 11:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem, én normális párkapcsolatban élek, ép pszichéjű férfival.
2016. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Össze sem jönnék ilyen férfival, de ha közben derül ki, hogy ilyen, akkor kirúgnám.
2016. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Egyik exem próbálkozott ilyesmi szabályokkal.. Hármat találhatsz, miért az exem :)

Vannak olyan nők, akik egy szobanövény akaraterejével és önállóságával rendelkeznek, ők valami számomra érthetetlen módon elviselik, ha a párjuk egy lelki zsarolós, elmebeteg f..szkalap, de én egészen biztosan nem élnék így.

2016. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De normális, hogy megtiltja, hogy a Facebookon is beszélgessek más férfiakkal?
2016. dec. 4. 11:23
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Te nem vagy normális, hogy még együtt vagy vele ez egészen biztos.
2016. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Az a nem normális, ha BÁRMIT megtilt, elvileg egy önáló, szuverén felnőtt vagy. És az sem normális, hogy te még nem tetted ki a szűrét.. Ezek után meg is érdemled, csak azzal tudnak így bánni, aki hagyja.
2016. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
hogy került a céges bulira? :D
2016. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne normális? Dehogy az. Én az ellenőrizgetéseket és korlátozásokat még a szüleimnek sem tűrtem el egy idő után, a páromnak pláne nem.
2016. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Bekéredzkedett. Nem engedi, hogy nélküle menjek bulizni
2016. dec. 4. 11:47
 10/22 Szergej55 ***** válasza:
100%
Még kérdezed, hogy ez normális-e? Persze, és az is az, ha három hónap múlva már a lakásból sem teheted ki a lábadat.
2016. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!