Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszat csináltam? Megbeszéltü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat csináltam? Megbeszéltük hogy ad kölcsön, elfelejtettük, fogtam magam és elhoztam.

Figyelt kérdés

Már 1-2 hete kérdeztem a barátomat, hogy majd mára adna-e kölcsön ötvenezer forintot, aztán hétvégén visszaadom, nagyon fontos lenne. Mondta hogy persze, nem kérdés, csak mondjam mennyi kell és ad szívesen, nyilvánvaló hogy segít, stb. Tegnap is emlegettük, mikor nem voltunk még otthon, hogy nehogy elfelejtsük. Persze mire hazaértünk hozzá, addigra mindketten elfelejtettük, és csak ma reggel jutott eszembe, mikor ő már elindult munkába, én meg készülődtem induláshoz.

Mást nem tudtam tenni, kiszedtem annyit a pénzéből és elhoztam, hagytam neki egy cetlit hogy mi van.

Megbeszéltük előre és vissza is fogom adni hétvégén, mégis bűntudatom van miatta.. Szerintetek rosszat tettem? :/


2016. dec. 5. 13:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Megbeszéltétek, hagytál cetlit, rendben van a dolog.

Rendesen vidd majd vissza.

2016. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Sms-t szoktam neki írni régen, de leszoktam róla, mert később látja, mint hogy hazaérne, így maradt a cetli meg a facebook-üzenet, azokat előbb nézi meg.

#7, téged nem teljesen értelek. Akinek van félrerakva 50k, nem él fel minden egyes forintot hónap végére, az már egyből pénzes?

2016. dec. 5. 15:26
 13/22 A kérdező kommentje:
Természetesen visszaviszem, csak ma kellett mindenképpen a pénz, én pedig csak pár nap múlva kapok fizetést, hogy legyen elég.
2016. dec. 5. 15:26
 14/22 anonim ***** válasza:
Én biztosan küldtem volna akkor neki egy sms-t, mert azt elviekben rögtön látja, de végülis a cetli sem annyira rossz, lényeg, hogy kiírtad neki.
2016. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Jah, hogy nem nézi rögtön (minek neki telefon?:) ). Mindegy, akkor a cetli is jó.
2016. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"minek neki telefon?"

Munkaidőn kívül elérjék, meg hogy ő tudjon hívni. Meg felveszi igazából melóban is, csak nem szeretem ezzel zavarni.

2016. dec. 5. 15:46
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
hülye lennél ha visszadnád a pénzt,egy pasi a 10-szeresét is kifieti egy lyukért
2016. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Oké #17, köszi a véleményt, én azért visszaadom neki :D
2016. dec. 5. 16:33
 19/22 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mióta vagytok együtt,de gondolom,hogy nem pár hónapja így szerintem nincs ebben semmi rossz,megbeszéltétek, nem "elloptad" hanem kiírtad hogy elhozod és úgyis visszaadod neki szóval szerintem nincs ezzel semmi probléma
2016. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt, 4 éve állunk egészen közel egymáshoz.
2016. dec. 5. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!