Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátomnak, miért változtattam meg a fb jelszóm?

Figyelt kérdés
Régóta tudja már a jelszavam és én is az övét, de szerintem ő folyamatosan belépeget és olvasgatja az üzeneteimet, ami eddig még nem zavart, de mostanában kezd egyre idegesítőbb lenni. Ha most megváltoztatom, akkor tuti, hogy azt fogja gondolni, hogy valamit titkolok, esetleg valaki más van a háttérben. Szeretném megváltoztatni, de nem tudom, mit mondjak neki, hogy ne bántodjon meg. Egyébként szerintem nagyon rossz dolog volt ez a fb jelszó csere, legalább ott lehetne magánéletünk. Szerintetek?

2016. nov. 4. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nem bízik meg benned, akkor nincs is miről beszélni...

Mi a tanács? Szakíts vele, ha nem érti meg, h neked is lehet magánszférád, az nem megcsalást jelent!

2016. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
vagy kérd meg hogy ne lépegessen be nap mint nap. akkor ö is biztonságosabban érzi magát, és neked is jobb
2016. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a magánéletem a párommal zajlik nem facen...

Semmi olyat nem írok senkivel amit titkolnom kéne és ezt az ismerőseim is tudják tehát ők sem írnának olyat...na mindegy.

Le lehet pontozni :-)

2016. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
cseréld le a jelszavad és ha rákérdez, akkor mondd meg neki h a FB írta h túl régóta van ugyanaz a jelszava. ha nagyon firtatja, akkor beszéljétek meg h téged zavar ha belépeget, viszont őt meg zavarni fogja hogy te ki akarod zárni onnan. szóval ez mindenképpen érzékeny beszélgetés lesz, amit előbb vagy utóbb meg kell ejtenetek. a bizalmatlanság és a titkolózás sem jó. ahogy írták, nem itt kell a privát szférát kiélni, de azért másoknak is lehetnek olyan provát dolgai, amiket FB chaten írnak meg neked, de nem a párodnak. meg pl egy meglepi születésnapot se könnyű úgy megszervezni, ha ő mindent lát...
2016. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ebből nem fogsz jól kijönni. Jogosan gondolná azt, hogy titkolózol. Ha annyira "privát" beszélgetésed van valakivel, akkor meg van ezerféle program még a facebookon kívül, de a legbiztosabb a személyes találkozás.
2016. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Egyenesen mondd meg neki őszintén, hogy kezd zavarni, hogy belépeget, és elolvassa levelezéseid, így pl. a barátnőiddel sem tudsz sok mindenről beszélgetni (női dolgok, szerelmi tanácsok, stb.), és szeretnéd, ha megmaradna ez magánszférának. Rájöttél, hogy rossz ötlet volt a jelszócsere. Ahogy itt is írtad.

Beszéld meg vele, hogy ha ott vagy, akkor esetleg belenézhet, de a tudtodon kívül ne.


Ha most hirtelen nem tud belépni, és kitalálsz valami hül.yeséget, akkor úgy is azt fogja gondolni, hogy valami más miatt, pl. ott ismerkedsz.

2016. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy a facebook küldött e-mailt, hogy valaki próbált belépni a fiókba, de sokszor elrontotta a jelszót és jobbnak láttad megváltoztatni. És akkor kérdezz rá, hogy mégis mi a fenéért lép be a te facebook-odba
2016. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát én most lelkizek egy barátnőmmel anyukám haláláról. Nem titkos, de nem akarnám, hogy valaki olvasgassa, csak mert unatkozik.
2016. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
'úgy vettem észre, hogy sokszor indokolatlanul és belépsz, ami pofátlanság, és a bizalom teljes hiányát mutatja. nincs semmi titkolnivalóm, de egyszerűen nem tartozik rád amit pl a barátnőimmel beszélek. te is megváltoztathatod a jelszavad, ha történik valami fontos dolog ami miatt kell, megadom az enyémet, de addig tartsuk tiszteletben egymás magánszféráját.'
2016. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Eleve hülyeség, ez a jelszó megadás a másiknak.

Nem is értem ezt. A szerelmi vallomás fokozása, hogy drágám, még az fb jelszavam is neked adom?

2016. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!