Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem kívánna? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem kívánna? Vagy mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés
Párom az utóbbi időben elég gyakran visszautasítja a közeledésemet, amit egy ideig nem is tettem szóvá. Tudom mennyit dolgozik, fáradtan jár haza minden este, meg a gyerekeink miatt is elég nehézkes alkalmat találni mikor tudunk együtt lenni. Kb 2-3szor vagyunk együtt havonta ami nekem kevés. Mindig próbálok alkalmat keresni, ma pl korábban keltem hogy végre legyen szex. Erre azt kapom neki nincs kedve majd este. Mondtam neki akkor legyen csak oral oda vissza de azt is élből elutasította. Előre tudom este sem lesz semmi mert akkor meg mindig azzal jön hogy milyen fáradt. Ezért is próbálkoztam reggel. Sokszor úgy érzem mar megcsókolni sem akar igazán, sokszor csak szájra puszi van. Beszélni próbáltam vele erről de soha nem mond semmit, de ha a problemaim elmondom akkor meg besértődik. Mit tudnék még tenni? Kezdek belefáradni hogy hiába próbálkozom.
2016. dec. 6. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hány gyerek van és mekkorák? Hány éve vagytok együtt?
2016. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez? Köszi a válaszokat, így jobban tudok segíteni.

Ja, és még esetleg híztál e jelentősen a babákkal?

2016. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 27 vagyok férjem 33. Két gyerekünk van és valamivel több mint 10 éve együtt. Most még vékonyabb vagyok mint a gyerekek előtt, bár azt tudom ez nem tetszik neki. Kb egy éve van ez.
2016. dec. 6. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy éve, értem. Előtte mennyire voltak gyakoriak az együttlétek. (Az átlag az a heti 2-3 sex szokott lenni, ha valahol alapból csak heti egy, vagy kétheti egy, akkor lehet, hogy ez az alacsonyabb igényszintre jön rá a sok munka, gyerekek és valóban csak ilyen kicsi a férfi igénye.


A korotok nem indok a hormonális csökkenésre, az elhízás sem. (vettem, hogy picit vastagabban jobban tetszenél, de nem hiszem, hogy ez akadály lenne.) ilyenkor néha sajnos kiderül, hogy a férfi máshol üríti a tárat, azért nem akar otthon szexelni, néha fél évek után buknak le az úriemberek. Az idejével el tud számolni? Nagyon későn jár haza? Mit gondolsz? Ezt a lehetőséget teljesen kizárnád?


Illetve van az, amikor a sok munka kiégéshez vezet és stresszt okoz, valóságos testi tünetekkel, és tényleg nem áll fel, ekkor totál független a nő külsejétől, belsejétől, attól, hogy őt vonzónak találja -e.


Volt olyan, hogy a kettő kombinálva volt, és miután a megcsalás kiderült, a kapcsolat helyreállt, de a munka folytatódott, a szex ugyan úgy újra kevéssé lett.


Esetleg vannak-e veszekedések? Olyan is van, hogy a nő belső "hibái", veszekedések miatt nem kívánja a férfi, mert kiábrándult belőle.. Pl.


Ezek lehetnek pl. Nem hallgat meg igazán. Esetleg más, bevont segítséget elfogadna? (feltételezem nem...),Pedig szerintem érdemes lenne elmenni szexuálpszichológushoz, párterápiára, nagyon tudnak segíteni kis házifeladatokkal, hogy újra lobogjon a tűz..


ha nem híztál el, ápolod a tested, tisztálkodsz, akkor nem téged nem kíván sajnos, hanem vagy nála van lelki gond: kiégés, depi, vagy tényleg lehet, hogy szeretőt tart..

2016. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kicsit értelmetlen lett, de sokszor utólag próbáltam beszúrni gondolatokat egy már meglévő sorba, de ez telefonról elég nehézkes. Szóval elnézést a fogalmazásért.
2016. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van, csak egy gyerek de mondjuk ő problémás. Mi előtte 2 naponta biztos együtt voltunk most heti egyszer akkor már jók vagyunk de én tudom hogy ki vagyunk fáradva. Ő túlórázik, őrült a főnöke (szegény hazaér azt sem tudja hogy ömlessze rám már megint mit talált ki) hazaéve pedig megint nem pihen, játszik a gyerekkel , fürdeti altatja. Én minden nap valami fejlesztésre rohanunk, próbálom tömni, a hisztiket elterelni, fejleszteni, orvosokkal egyeztetni, miután apa hazaér és eltereli a figyelmét, pedig megfőzök másnapra, és még fürdenek, alszanak összepakolok egy kicsit hogy holnap újabb atomrobbanás jöhessen...addig is meg tudom inni reggel a kávém. Minden vacsinál eltervezzük az estét de a végén pihegve lessük a plafont majd közös megegyezéssel megyünk aludni...Max szombaton van erőnk. Szerintem létezik az a fáradtság....de minden elrendeződik egyszer.
2016. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nemegyszer megfordult mar nekem is a fejemben hogy lehet valakije. Egész nap távol van, én meg nem hívogatom fél óránként.

Azt viszont igen megemlítette, hogy az utóbbi időben szerinte megváltoztam. Nem mondom hogy nem, mert van benne valami de nem olyan szinten hogy ez legyen belőle.

Felvetettem a terápiát, hallani sem akar róla. Nem tudom mit kellene csinálnom, hogy javítsak a helyzeten. Egyedül kevés vagyok ehhez.

2016. dec. 6. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Oh. De veszekszel vele? Ill. nem tiszteled? Hülyeségnek tűnik a kérdés, de a barátnőm férje pl.ezért lépett félre egy egy hónapos második gyerkőcöt épp megszülő, szoptató feleség mellől, mert a barátnőm hisztizett, csúnyán kiabált vele, totál tiszteletlen volt, (mint ember, úgy értsd, ahogy a főnököddel nem állsz le így beszélni, na ő úgy simán megengedte magának a férjével szemben.) A férje járt a munka mellett suliba, ott a fiatalabb lánykáknak ő volt a Wow, felnéztek rá, és hát az egyikkel összejött. El is költözött, szerencsére hamar rájött, hogy a barátnőmmel akarja rendbehozni, de kemény munka volt, párterápia, sok-sok beszélgetés és mindkét fél kommunikációjának javítása, de főleg a feleségé. Ma elég jól vannak, de persze mindig van hová fejlődni. Ott úgy derült ki, hogy van nője, hogy egy nagyon nagy veszekedés után ment el, kora reggel hagyott egy levelet, amiben leírta, hogy már undorodik a feleségétől, azt nem merte bevallani, hogy a nőjéhez megy, kicsit később vallotta csak be.


Ha rákérdeznél egy ilyen visszautasításnál, konkrétan, hogy: Van valakid?


Tudod az a rossz ebben, hogy lehet, hogy elromlott a dolog, de így tőled is megvonja a lehetősége, hogy mással boldog légy.. Gondolom, ha esetleg téged már nem is szeret úgy, a gyerekekhez ragaszkodik.. Ha esetleg van szeretője...


Ezek csak feltételezések, de én biztos megkérdezném őt...

2016. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!