Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok szokni ezt?

Figyelt kérdés
2 hónapja jöttem össze a barátommal viszont csak hétvégenként tudunk találkozni. Viszont amikor nem akkor szinte semmit nem beszélünk..Esténként kb.8utan felhív 1-2 órát beszélünk es ennyi..sokszor emlitettem már hogy ez engem zavar és szeretnék azért Napközben is beszélni viszont azt mondja nem er ra mert dolgozik..ennek ellenére elég sokszor látom hogy Facebookon fent van.

2016. dec. 7. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nalunk hasonlo a menetrend, csak mi tavkapcsolatban 3-4 hetente talalkozunk, a koztes idoben, ha van valami fontos (mit tudom en szuper olcso hiper repjegyet talalt egyikunk, amire azonnal le kene csapni), akkor irunk egymasnak, de amugy mindketten elfoglaltak vagyunk napkozben munkaval, egyetemmel, igy kulonosebben nem igenyeljuk a potyogest. Ezenfelul heti 4-5-szor vannak 40-60 perces hivasaink, es ennyi. Nem kell egymas seggeben lenni.

Szoval szerintem ez oke, de ha te tobbet igenyelsz akkor beszeld meg vele, mast nem nagyon lehet.

2016. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A felnőttek napközben dolgoznak, szokd meg. Ha van ideje1-2 órát beszélni, gondolom találkozni is tudna, csak akarni kéne. Olyan messze laktok, hogy nem lehet együtt aludni? Egyébként meg ilyen kapcsolatba bele se kezdenék, mert nekem nem lenne elég. Főleg, hogy én hétvégén általában nem érek rá.
2016. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2 óra telefonálás + minden hétvége, basszus én ennyit se "látok" a páromból, pedig együtt élünk. xD

Sajna jól írta valaki; a felnőttek napközben dolgoznak, ezt meg kell szokni. Értem én, hogy hiányzik meg minden, de most őszintén nem mindegy, hogy napközben hív fel x-szer öt percre, amikor épp ráér, vagy esténként, amikor legalább nyugodtan tudtok beszélni...?

A facebookhoz meg nem értek, rajta van a telómon, de hogy mikor mit mutat, az rejtély... van, h meló közben levelezek vmi fontosat a fősulis csoporttársammal, akkor gondolom elérhetőnek mutat, de igazából k..rvára nem vagyok az, és nem érnék rá még telefonálgatni is közben.

2016. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1 órányira lakunk egymástól én még tanulok ő dolgozik. Ezért tudunk csak hétvégenként találkozni viszont akkor együtt alszunk. Az elején azt hittem azért nem beszélünk napközben mert még nem kötődik annyira hozzám viszont ennyi idő után már elég zavaró.
2016. dec. 7. 18:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valaki arulja mar el nekem, hogy napkozben mit "kell" beszelgetni. Nem vagyok olyan oreg, sot... de nem tudom elkepzelni ezt, hogy en a paromat a munkaidejeben hivogassam, mikozben tudom hogy ezerfele van. Vagy hogy o hivogasson, mikozben en vagyok elfoglalt.
2016. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én (nő vagyok egyébként) pont olyan vagyok, mint a barátod, sőt, még egy fokkal "rosszabb". A falra másznék konkrétan, ha napközben pötyögnöm kéne semmiségekről. Nem szeretek írkálni, elég elfoglalt vagyok általában, különben is, nekem nem adnak semmi pluszt azok a fajta felszínes miyu-típusú beszélgetések, amiket messengeren és ilyesmi helyeken lehet folytatni 2 feladat között. Ha úgyis telefonáltok esténként 1-2 órát (bár még ez is sok lenne nekem), akkor minek kell napközben pötyögni? Sose értettem, bár mondjuk én mindig is független típus voltam, akinek "van élete", párkapcsolat ide vagy oda.


Szóval nemhogy meg tudnám szokni, nálam ez teljesen alap, kinek mi.

2016. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk is hasonló a helyzet. Én most próbálom megemészteni, ami azért is nehéz, mert 5 km-es körzeten belül lakunk egymástól. Este meló után meg családi életet él a drága, én meg úgy 11 után eszébe jutok egy jó éjt erejéig. :) Mostanában változott meg, hogy Napközben nem beszélünk egymással, pedig eddig nem jelentett problémát, meg hülyeséget posztolni ráér Facebookon, de egy szia az nehezére esik irányomba. Igen, én is kezdeményezek, csak már zavaró, hogy magától eszébe sem jutna. Ha pedig szóvá teszi az ember, akkor ne hisztizzen, és hagyjon teret a másiknak. :) Kell a francnak kapcsolat. :) Adok egy kis időt, hátha csak hullámvölgy, de ha nem lesz változás, szakítok, mert nekem ez így nem éri meg.
2016. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

1-2 óra telefon? Viccelsz?

Pár üzenetet váltunk naponta, csak röviden hogy mi újság, és ennyi. Mi is hétvégente vagyunk együtt, de mivel mindketten elfoglaltak vagyunk hétközben ÉS messzebb lakunk egymástól, ez van. 1-2 óra telefon neked kevés??

2016. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ne haragudj, de szerintem a te helyzeted nem hasonlítható a kérdezőéhez, nekem jóval rosszabbnak tűnik... amit a kérdező leírt az meg tök normális, max ha tudtok, akkor iktassatok be még egy hétköznapot.

2016. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, örülj ennek, mert ennél kb. csak kevesebb lehetne!

Ennyi bőven jó, és nem ad okot semmi kétkedésre vagy panaszra. Ha hiányzik, inkább talival pótoljátok.

2016. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!