Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan emberek, akik képtelenek kilépni egy kapcsolatból? 22L

Figyelt kérdés

Szenved az illető, nem boldog, sőt, a padlón van, mégsem határozza el magát.


Pedig tetszik más (külsőleg és belsőleg is), ami kölcsönös.


Miért jó ez így neki? Inkább rinyál. Mintha valami becsületbeli ügy lenne az egész, úgy viselkedik.


Az egyik barátomról van szó, nekem panaszkodik őszintén mindenről, de én már nem tudok itt kezdeni vele.


Miért nem akar magán segíteni?


2015. aug. 5. 17:14
 1/5 A kérdező kommentje:
*mit kezdeni vele
2015. aug. 5. 17:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül. A mai fiatalok párkapcsolatai 90%-ban ebből állnak. Én is tele vagyok ilyen ismerősökkel. Amikor meg nekem nyavalyognak, akkor annyit mondok nekik, hogy a te bajod, biztos azért csinálod mert nincs elég gond az életedben, és csinálnod kell... :)
2015. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ha mással boldog lenne, pont megkapná, amire vágyik (merthogy ezt mondta), nem tudom felfogni, hogy miért jó az neki, ha az önbecsülése a béka segge alatt sincsen...


Kérdeztem, hogy miért nem szakít? Nem akart ráválaszolni, meg lelkifröccsös dumával jött.

2015. aug. 5. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a megszokott már k**úrvára kényelmes neki, többnyire ez a probléma.
2015. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába kacsintgat más felé, fél az újtól és nem mer belevágni. Hiába talált valakit aki 'tökéletes', a megszokott dologtól, akivel minden a megszokott kerékvágásban zajlik nehezen akar megválni.
2015. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!