Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elhagyjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elhagyjam vagy maradjak? Mi segítene?

Figyelt kérdés

A párommal nagyjából 2,5 két éve vagyunk egy pár.. elég sok nehézség volt mire végül sikerült összejönnünk, de végülis megtörtént és boldogok vagyunk. Illetve voltuk. Én már nem érzem a boldogságot a kapcsolatban, de szeretem teljes szívemből és nem tudom elképzelni nélküle egy napomat sem.

DE vannak gondok, sok..

Rendkívül gyerekes... ha valamit kérek vagy mondok hogy probléma hárít, visszatámad és kiakad.

Nem jó a szex. Közel féléve nem mentem el szexxel..nemtudom mitörtént , de valahogy nem ment vagy csak 1-1 alkalommal.. ő pedig nem hajlandó rajtam segíteni. Kézzel fárasztónak tartja, nyaláshoz lusta. Volt olyan hogy megvárta hogy én magamnak örömet okozzak és ennyi volt. Hiába mondom, maximum kiakad és megint csak a hiszti jön.. vagy hogy akkor keressek olyat aki kielégít. Ha szexelünk, akkor a régi normális hossz helyett már sokkal rövidebbek.. nem bírja sokáig.

Lehet nekem van baj a felfogásommal, de ha a páromat nem tudnám kielégíteni, aggódnék hogy megcsal vagy hogy kiszeret belőlem és igyekeznék.. de ő nem.

Próbáltam vele erről beszélni,de egyszerűen mindig csak ugyan ezeket a válaszokat kapom.. kezdek kikészülni. Tudom hogy nem a szexről szól egy kapcsolat, de a hozzáállása a dologhoz jobban zavar..

Én vele akartam leélni az életem, terveztünk közösen dolgokat, de itt is van olyan ami bánt. Például már előre leszögezte hogy ő se meg nem házasodik, se gyereke nem lesz és még jó sokáig otthon akar élni. El kell fogadni tudom annak aki, de ha már most tudom hogy sehova nem tartunk és sehova nem fejlődik a kapcsolatunk, miért maradjak?

Nem tudja kimutatni az érzéseit.. nem mondja hogy ha hiányzom, vagy hogy szeret. Most olyan időszakot élünk, hogy messze vagyunk egymástól, csak 3-4 hetente találkozunk. Ha most nem képes érzékeltetni, mi lesz később??...

Sosincs közös program, általában otthon vagyunk. Ajándékot, virágot sosem kaptam tőle. Csókolózni se szoktunk, mert nem szeret

Mégis..mégis szeretem, de félek hogy már nekem ez kevés. Nagyon vágyom a gyengédségre, a szexre, a szenvedélyre... ha ezt megmondom, csak az van hogymegint nem jó nekem semmi..



2016. júl. 29. 20:04
 1/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Te nem párkapcsolatban vagy... te egy lábtörlő vagy, amibe néha ürítenek.
2016. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:

Igazat kell adjak Költőnő?-nek.


26/F

2016. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj!


Leírsz egy rakás dolgot, ami sok embernél egyenként is szakító ok lenne. Ő nem szeret téged, max csak ragaszkodás van benne... :)

2016. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el! Ne pazarold az idődet! Biztos talász olyat, aki szeret és fontos vagy neki és figyel rád mindenben!
2016. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajj, de ismerős a helyzet. Én is hasonló szituációban élek épp, és tudom mennyire fáj. Én holnap teszem meg a nagy lépést... Lépj tovább te is! 22l
2016. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépem mindenkinek, igazatok van :)

Félek nagyon meglépni, mert ezek ellenére a legjobb barátomnak érzem. De a többi nem passzol..


Ti hogy tennétek magatoknak kevésbé fájdalmasnak? Mer tudom meglépem, kegyetlenül fog fájni hogy elvesztem őt..

2016. júl. 29. 21:37
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Mi fog hiányozni? Az önzés? A megaláztatás?
2016. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát a sok közös emlék, az utalások és a fél szavakból megértés ami kialakult.. a legjobb barátom ezeken kívül.
2016. júl. 29. 22:43
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
Szted milyen egy barátság ismérvei? A megaláztatás? A lekezelés? Csak azért mert kicsit megismert, se nem a barátod, se nem.a társad. Ne áltasd magad. Neki ez így csupán kényelmes. Aki bmilyen szeretettel is, de szereti a másikat; az nem úgy bánik vele.
2016. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Menekülj!

Hogy saját magaddal hogy rendezd?

Félbehajtott papírlap, bal oldalára a NEGATÍV dolgokat írd le, és minden nap írj hozzá egyet. Jobb oldalra a pozitívakat, és csakis akkor írj hozzá, ha úgy érzed, nagyon kimaradt. Na ezt olvasd el minden órában.

2016. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!